Здоров'я

Фахівці спростували відомий міф про яблука

Вважається, ніби всього одного яблука в день достатньо, щоб зміцнити здоров’я. Нещодавно вчені з Мічиганського з’ясували: це не так. Фахівці проаналізували дані 8399 американців. Причому, спочатку дослідники виявили докази дивовижної користі яблук. Учасники, що з’їдають по одному маленькому яблуку в день, ходили до лікаря кілька разів на рік на 9% рідше тих, хто цього не робив, пише The Daily Mail.

02-04-15-foto-600x400-1 (2)

Коли фахівці врахували інші фактори, виявилося, що шанси на відвідування лікаря у людей, які їли яблука, і у тих, хто їх не їв, рівні. Любителі яблук залишалися в лікарні на ніч і зверталися до фахівців в області психічного здоров’я так само часто, як інші добровольці. Правда, рецептурні препарати вони брали рідше. З 8399 учасників дослідження 753 (9%) з’їдали по яблуку в день, а 7646 (91%) – ні.

Читайте також: Вчені довели «молодильний» ефект яблук

Дослідники не заперечують, що яблука корисні для здоров’я. У них міститься вітамін C, необхідний імунній системі. Крім того, яблука зміцнюють зуби і захищають клітини мозку. Ймовірно, вони навіть здатні запобігти розвитку хвороби Альцгеймера. Однак, судячи з усього, на загальний стан здоров’я вживання яблук не надто сильно впливає.

Натхнення: medlinks.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button