Авто

Volvo займеться розробкою власних електродвигунів

Хочеш, щоб було зроблено добре - зроби сам. Тому Volvo самостійно розробить мотори для своїх електромобілів.

Шведський автовиробник не має наміру закуповувати агрегати у сторонніх компаній.

Volvo

У 2019 відбулася прем’єра першого серійного електромобіля Volvo, яким став компактний кросовер XC40 Recharge. У найближчому майбутньому моделей з електромотором буде ставати все більше, тому компанія вирішила розробити власні електричні силові установки.

«Завдяки внутрішньому проєктуванню та розробкам ми можемо зробити наші електродвигуни ще більш досконалими. Постійно покращуючи їх характеристики з точки зору енергоефективності та комфорту, ми створюємо унікальний досвід водіння на електротязі для Volvo », – заявив технічний директор Volvo Cars Хенрік Грін.

 

Volvo

Розробка електромоторів дозволить компанії оптимізувати електродвигуни та всю електричну трансмісію нових Volvo. Роботою над електромобілями займуться чинне підприємство з розробки електромоторів в шведському Гетеборзі і нова лабораторія з виробництва електродвигунів в китайському Шанхаї.

Лабораторія в Китаї стане спеціалізуватися на розробці агрегатів для повністю електричних і гібридних автомобілях, в основу яких ляже майбутня модульна архітектура SPA2, яку зараз готує шведський автовиробник. Виробництво акумуляторів для електромобілів Volvo залишиться в Китаї і Швеції.

Нагадаємо, Volvo XC40 Recharge має 408-сильний електромотор і літій-іонну батарею на 78 кВт • год, яка забезпечує запас ходу без підзарядки до 400 км. Повнопривідний кросовер оснащується системою експрес-зарядки, яка дозволяє за 40 хвилин зарядити акумулятор електромобіля на 80%.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button