Авто

Ford почала оснащувати автомобілі “метеостанцією” для боротьби з запітнілим склом

Ford запропонував автоматизовану систему для боротьби з утворенням конденсату на склі.

авто

Водії автомобілів часто стикаються з запотівання скла, які роблять поїздки небезпечними й змушують витрачати час на те, щоб прибрати конденсат. Причин для його утворення як і способів боротьби з ним безліч, але Ford пропонує автоматизувати процес.

Американський автовиробник розробив систему Windscreen Weather Station – ця компактна «метеостанція» кріпиться на лобовому склі і дозволяє без участі водія боротися з конденсатом на склі. Модуль розміром 5×3 см розташовується близько внутрішньо салонового дзеркала заднього виду і містить кілька датчиків.

Ford почала оснащувати автомобілі
Ford

Як заявляє Ford, до складу «метеостанції» входять сенсори, що визначають рівень вологості повітря і температуру лобового скла. Як тільки система фіксує параметри, здатні привести до утворення конденсату на склі, автоматично включається кондиціонер і підбирається такий режим його роботи, щоб скла не запітніли.

Windscreen Weather Station, яку вже почали встановлювати на кросоверах Ford Kuga і Ford Explorer, також дозволяє знизити рівень викиду вуглекислого газу і навіть зменшує, нехай і незначно, витрату палива внаслідок того, що кліматична система працює в оптимальному режимі і скорочує використання компресора кондиціонера.

Ford почала оснащувати автомобілі
Ford

На думку Ford, «метеостанція» буде корисна для людей, які ведуть активний спосіб життя – тих, хто після пробіжки або занять в тренажерному залі сідає в автомобіль і, будучи розпаленим і з прискореним диханням, призводить до підвищення вологості в салоні. А це призводить до запотівання скла, з яким і покликана боротися Windscreen Weather Station.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button