Різні цікавинки

Фотосесія дитини: ідеї для красивих знімків

Ви збираєтеся влаштувати фотосесію своїй дитині, і при цьому вас не приваблюють тривіальні ідеї характеру переодягання малюка в янголятка? У такому випадку, пропонуємо запозичити кілька ідей, як фотографувати дітей, у відомого американського дитячого фотографа Shana Rae (до речі, вона мама трьох дітей, які в основному і є її моделями). Ідеї досить прості в реалізації – подібні знімки можна зробити і в студії, і самостійно, на напівпрофесійну дзеркальну камеру.

Ідея 1: великий портрет

Універсальний хід для фотосесії дитини будь-якого віку, що дозволяє отримати надзвичайно виразні знімки. Для реалізації цієї ідеї не потрібно спеціального одягу, але можна використовувати 1-2 помітних аксесуара (головний убір, кольє, бантик і т.д.) Основну частину кадру буде займати обличчя дитини (спробуйте зловити найбільш цікавий вираз); для “розмиття” фону необхідно по-максимуму відкрити діафрагму фотоапарата.

foto_cikavosti_09.07.2014-04-01_resized

Ідея 2: пограємо з розмірами

Знімки, про які зараз піде мова, можна зробити під час фотосесії дитини віком до 9 місяців. Якщо ви хочете через роки дивитися на фотографії і розчулюватися, яким крихітним було ваше чадо, то можна помістити його поруч з яким-небудь предметом домашнього побуту, який за розміром можна буде порівняти з малюком або навіть більше його. А можна і посадити дитину, наприклад, у великій паперовий пакет для покупок або у вазу (як це зробила Shana Rae зі своєю дочкою). Фон при цьому повинен бути мінімалістичним, бо смисловий центр композиції – дитина з порівнянним за розміром об’єктом. Звичано, якщо ви почуваєте себе невпевненно у якості великого фотомитця, можете замовити послуги у професійного фотографа. http://samara.emotion-box.ru/ обійдеться вам недорого, та якість гарантована!

Ідея 3 для фотосесії дитини: дитячий сон

Ваша дитина – справжній непосида, і сфотографувати його сплячим просто нереально? Дочекайтеся, поки малюк засне, виберіть відповідний ракурс, і за справу. Особливо виграшно виглядають обличчя сплячих дітей, зняті крупним планом – спокійні, безтурботні і розслаблені. Таким чином, до речі, можна зробити і кілька цікавих фото новонароджених.

Ідея 4: незвичайний фон і яскраві аксесуари

Якщо є час і можливість, обов’язково влаштуйте дитині фотосесію “на натурі”: поєднання фону, одягу та аксесуарів дасть можливість створити по-справжньому оригінальний образ. Який саме – вибирати вам: чи буде це маленька пастушка у вінку з ромашок на поле або вінтажна красуня на тлі сходів з червоної цегли, як на фото.

Ідея 5: чорне на білому

Чорно-білі фотографія – нестаріюча класика; прекрасно підходить цей, умовно кажучи, жанр і для фотосесії дітей. Хороший чорно-білий знімок може бути на порядок більш виразним, ніж аналогічний кольоровий, завдяки тому, що глядач концентрується не так на достатку кольору, а на емоціях обличчя, особливості пози. Якщо ви робите портрет крупним планом, то краще, як і в самому першому випадку, по-максимуму “розмити” фон.

foto_cikavosti_09.07.2014-04-02


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button