Різне

Лазерна епіляція зони бікіні

250_13.03Зона бікіні – це саме проблемне місце для проведення епіляції. Сучасні тенденції моди вимагають від жінок максимально відповідати так званому дрес -коду. І це стосується не тільки інтимних утіх з партнером, а й цілком життєвих дрібниць, на зразок виходу на пляж у відвертому купальнику. Потрібно визнати, що з кожним роком даний вид «одягу» стає все відвертіше. Мало того, зараз народжується новий тренд, де навіть зав’язки відсутні. Звичайно, можна вдатися до традиційних методів або навіть бритви. Але давайте будемо чесними – це малоефективно, боляче, і не завжди дає той результат, якого очікує жінка.

А ще є зона глибокого бікіні і щоб привести її в належний вигляд необхідно бути, як мінімум гімнасткою. Так що ж робити? Відповідь на це питання може дати центр лазерної медицини «Леді Естетік». Ціни тут помірні, а фахівці чудово розуміють, наскільки дана процедура може бути інтимною. У центрі застосовуються найсучасніші технології, які дозволяють зробити процедуру повністю безболісною. В результаті лазерна епіляція зони глибокого бікіні проходить швидко і без неприємних відчуттів.

Фахівці центру використовують високотехнологічне обладнання Light Sheer. Сапфірова головка лазера дієво охолоджує зону бікіні, знімаючи больові відчуття. Але варто визнати, що близько 10 % жінок мають неймовірну чутливість в цій зоні. У такому випадку використовується спеціальний гель, який повністю знімає біль. Детальніше про саму процедуру, її ефективність та довготривалі наслідки можна дізнатися тут .

А тепер трохи докладніше про те, що власне таке лазерна епіляція зони бікіні. По факту це руйнування фолікули волосся, або так званих коренів волосся. Після проведення 5-8 сеансів волоски зникають практично назавжди. Єдиний мінус – це невелике роздратування. Відразу після сеансу шкіра може злегка почервоніти, але вже через дві години все прийде в норму. Варто відзначити, що до початку комплексу необхідно провести деякі підготовчі дії. За чотири години до епіляції виголити зону, за три дні протерти спиртовмісними розчинами. Також необхідно утримуватися від прийому сонячних ванн.

Перерва між сеансами може бути від чотирьох до десяти тижнів, в залежності від кількості вже проведених процедур. Результат – повне видалення волосків без неприємних наслідків. Краса варто того, щоб за неї боротися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button