Різні цікавинки

Чому варто купувати нерухомість у Болгарії?

Болгарія – дивовижна країна з м’яким кліматом, сонячними морськими пляжами, смачними фруктами і дуже доброзичливим населенням! Ця країна в останні роки стрімко і якісно розвивається, уряд робить ставки на розвиток економіки та бізнесу, що визначає ставлення іноземних громадян до перспективи вигідно придбати нерухомість. Болгарія стабільна у всіх відносини – низький відсоток податків, політична розміреність, миролюбність і гостинне ставлення місцевого населення, пораяд з чистим повітрям, ласкавим морем, м’яким кліматом створюють саме той образ «ідеального місця» на землі, де кожен хотів би прожити найщасливіші моменти свого життя. Культурні коріння Болгарії та України дуже тісно переплітаються, тому навіть не знаючи мови, ви швидше за все зможете порозумітися і будете розуміти більшість болгар.

neruhomist_resized

Нерухомість в Болгарії з допомогою http://brstars.com.ua/ – довгострокове і серйозне інвестування. Неважливо, що ви виберете – затишну квартиру в місті, великий комфортний будинок у передмісті, або традиційний болгарський «сільський будинок» з великою земельною ділянкою і можливістю вирощувати плодові дерева і ароматний виноград, що приніс славу всій країні, ставши знаменитим болгарським вином …

І в містах, і в невеликих селах в болгарйі майже скрізь є можливість підключитися до телефонних ліній, стільникового зв’язку, якісному швидкісному Інтернету та телебаченню. Треба віддати належне і розвиненості інфраструктури – адже навіть у маленьких селах є відділення пошти, поліції, фельдшерські пункти або повноцінні лікарні. Велика кількість магазинів, ресторанів, автозаправок, давно стало звичним європейцям, також зробить ваше життя або сезонний відпочинок у Болгарії комфортним і мінімально обтяженим життєвими труднощами. Транспортна мережа – автобуси і таксі – легко дозволить дістатися до великих міст.

На сьогоднішній день вже тисячі іноземних громадян мають власну нерухомість в Болгарії, адже оформити таку покупку в цій країні дуже просто. До того ж, всі власники житла, їх подружжя та діти мають право на мультівізу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button