Різні цікавинки

Найбільший телеекран в світі (відео)

Новим володарем титулу найбільшого у світі телевізійного екрану став екран, встановлений на стадіоні футбольної команди «Jaguars», Джексонвілл (Jacksonville), штат Флорида.

Новий екран-рекордсмен, розроблявся і монтувався фахівцями компанії Daktronics з Південної Дакоти. Розміри екрану становлять трохи більше 18 метрів (60 футів) у висоту і 110 метрів (362 футів) в довжину. Площа екрана дорівнює 2016 квадратним метрам (21700 квадратних футів) і на цій площі розташовується 35.5 мільйонів окремих світлодіодних пікселів. Загальна роздільна здатність екрану складає 14000 х 8456 пікселів, а вся область розбита на 13 областей з HD-дозволом, кожна з яких може працювати як окремий екран, так і бути частиною одного великого екрану. Для управління трьома FullHD-областями екрану, висотою 18 метрів і шириною 32 метри кожна, використовуються потужність безлічі комп’ютерів, встановлених в приміщенні спеціального обчислювального центру.

https://youtu.be/KBJipJlWe9c

Флориду називають сонячним штатом, через це фахівцям компанії Daktronics довелося вдатися до деяких заходів для того, щоб забезпечити хорошу видимість зображення на екрані навіть за умови потрапляння на його поверхню прямих сонячних променів. Яскравість світіння світлодіодних вічок екрану складає 9000 Ніт, що на 30 відсотків більше, ніж яскравість світіння інших подібних екранів, встановлених на стадіонах. Для порівняння, сучасні високоякісні телевізійні екрани забезпечують яскравість в 100 Ніт, а яскравість зображення на екранах звичайних кінотеатрів не перевищує порогу в 50 Ніт.

Кнопка «Наверх»
Закрыть