Екологія

Французькі громадські будівлі будуть побудовані на 50% з деревини

Французький уряд оголосив про плани прийняття закону про сталий розвиток, який передбачає, що всі нові громадські будівлі будуть будуватися, як мінімум, на 50% з деревини або інших природних матеріалів.

Французские общественные здания будут построены на 50% из древесины

Ця ініціатива буде реалізована до 2022 року і торкнеться всі громадські будівлі, що фінансуються французькою державою, повідомляє Agence France-Presse (AFP).

Еко плани французького уряду

«Це буде стосуватися всіх державних установ. Будівництво будівель буде виготовлятися з матеріалів, які становлять не менш 50 % деревини або матеріалів на біологічній основі», – заявив міністр по містам та житлового будівництва країни, Жюльєн Денормандія.

Біологічні матеріали повинні виготовлятися з речовин, отриманих з живих організмів, наприклад, з конопель і соломи. Як і дерево, вони мають значно менший вуглецевий слід у порівнянні з іншими будівельними матеріалами, такими як бетон і сталь.

Це пропозиція узгоджується з французьким планом «Стійке місто», започаткованого в 2009 році, а також з прагненням президента Еммануеля Макрона зробити країну нейтральною стосовно викидів вуглецю до 2050 року.

Коментар Денормандії до AFP був зроблений після його семінару на заході «Жити в місті завтрашнього дня» від ЮНЕСКО 5 лютого.

Французские общественные здания будут построены на 50% из древесины

В ході заходу він пояснив, що його рішення про введення закону, який заохочує використання біологічних матеріалів, було засновано на будівництві комплексу Олімпійських ігор 2024 року в Парижі. Будь-який будинок, що займає більше восьми поверхів, буде побудований повністю з дерева.

«Ми взяли на себе це зобов’язання на Олімпійських іграх», – сказав Денормандія, повідомляє Le Figaro. «Немає ніяких причин, чому, те, що можливо для Олімпійських ігор, не повинно бути можливим для звичайних конструкцій».

За словами Денормандії, французький уряд також інвестує 20 млн євро на майбутнє будівництво 100 міських ферм в передмісті міста.

Ферми повинні бути побудовані в пріоритетних районах, які потребують додаткових інвестицій для вирішення конкретних проблем. Надія полягає в тому, щоб створити більш зелені передмістя по всій Франції і створити більше можливостей для місцевих продуктів.

Архітектори Populous та інженери Egis вперше розкрили генеральний план Олімпійських ігор 2024 року в Парижі в 2017 році. У знак визнання прихильності міста боротьбі зі зміною клімату, ми сподіваємося, що ця пропозиція стане стійкою Олімпіадою.

Плани Денормандії по підвищенню стійкості будівельної галузі Франції слідують за рядом інших екологічно чистих ініціатив в останні місяці у відповідь на зростальні наслідки зміни клімату.

У минулому році Париж оголосив про свої плани «озеленення» посадивши «міський ліс» навколо архітектурних орієнтирів, а у Великобританії RIBA опублікувала Керівництво по стійким результатам, щоб допомогти своїм членам і більш широкої архітектурної індустрії запобігти кліматичній катастрофі.

За матеріалами dezeen.com

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button