Фото

Футуристичні ферми водоростей — порятунок планети

Футуристична ферма водоростей.

Виставка Milan Expo 2015 здивувала всіх відвідувачів вельми цікавим вирішенням екологічних та енергетичних проблем сучасних міст. Сьогодні очевидно, що урбанізація в світі з кожним роком тільки посилюється: жителі з усієї країни, емігранти і біженці стягуються у великі міста в пошуках кращої долі. Все це призводить до того, що екологія міст стрімко погіршується. Рішенням можу стати міські ферми водоростей.

Цікавий ракурс.

Вирішити цю проблему вже в найближчому майбутньому можливо зможуть футуристичні міські ферми водоростей. Ці водорості можуть виконувати відразу кілька завдань, в залежності від свого виду.

Фрагмент стелі.

Всі водорості можуть використовуватися для переробки вуглекислого газу в кисень, вони можуть бути використані для виробництва біологічно чистого палива.

На дні морському.

Деякі види водоростей можна використовувати для утилізації небезпечних хімічних елементів і навіть деякого сміття. Субстанція з водоростей може бути використана і для вирішення продуктової кризи, так як багато хто з їх видів цілком їстівні.

Milan Expo-2015.

Важливо те, що все, що необхідно для зростання водоростей дуже легко дістати або зробити. Сонячного світла в містах в надлишку, водоростям потрібна також вода та спеціальний розчин з корисними елементами. Поміщені водорості будуть в спеціальні трубки і контейнери.

Ферма хоч куди.

Встановлювати такі ферми можна буде всередині будівель, прямо на вулицях або ж підвішувати на будівлі у вигляді химерних декоративних конструкцій.

Стенд павільйону Milan Expo-2015.

Розроблено проект «водрослевых» дерев для міст майбутнього британською студією дизайну ecoLogicStudio. На сьогоднішній день одне таке дерево з водоростями вже зібрано і представлено на загальний огляд. Система успішно функціонує вже кілька тижнів.

Натхнення: www.ecobyt.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть