Фото

Дерева замість стін, гілки замість даху: церква, що виросла з землі

The Tree Church.The Tree Church.

У тих самих мальовничих місцях, де знімалася трилогія “Володаря Кілець”, знаходяться не тільки норки гобітів, але і абсолютно приголомшлива Деревна Церква. Замість цегли та цементу для її будівництва були використані справжні живі дерева.

Территория церкви вместе с садами и лабиринтом занимает три акра.Територія церкви разом з садами і лабіринтом займає три акра.
The Tree Church (Деревна церква) знаходиться в Новій Зеландії і її головна особливість в тому, що вона майже повністю складається з дерев, що ростуть. Інтер’єр являє собою густий килим листя на переплетених гілках. Однак це цілком діюча церква, в якій міститься сто відвідувачів.

Каркас церкви сделан из металла, а стены и потолок - из живых ветвей деревьев.Каркас церкви зроблений з металу, а стіни та стеля – з живих гілок дерев.
Спочатку ідея такої деревної будівлі належала Баррі Коксу (Barry Cox), він планував “побудувати” її в 2011 році у своїх приватних володіннях біля Кембриджа, щоб “відпочити від суспільства”. Однак ця ідея дуже сподобалася іншим, і поступово протягом 4 років вона розрослася від одного будинку до цілого комплексу, і тому Баррі Кокс вирішив не обмежуватися “будиночком у себе в саду”, а побудувати весь комплекс відкритим для відвідувачів. Так з’явилася The Tree Church разом з садами на території в три акра, разом з лабіринтом в тому місці, де раніше знаходилося стародавнє місто Джеріко.

На территории сада находится также лабиринт.На території саду знаходиться також лабіринт.
Каркас церкви зроблений з металу, в той час як поверхні стін і даху є переплетеннями гілок. В якості головного дерева була обрана вільха, так як її гілки досить гнучкі, щоб дотримуватися потрібної форми.

При *строительстве* церкви были использованы деревья ольхи.При будівництві церкви були використані дерева вільхи.
Церковь для 100 посетителей. Каркас сделан из металла.Церква для 100 відвідувачів. Каркас зроблений з металу.
 

Натхнення: www.kulturologia.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button