Відео

Галактики синхронізують свій рух

Нове відкриття іспанських вчених-астрофізиків вражає уяву. Воно опубліковане на сторінках журналу “Астрофізика” і полягає в тому, що вчені спостерігають синхронізацію рухів галактик незважаючи на величезну відстань між ними, що перевищує відстань, при якому можливі гравітаційні взаємовпливи процеси.

Тоді, коли одна галактика обертається в одну сторону, в ту ж сторону повертаються і інші галактики. Процеси протилежного характеру аналогічні: коли відбувається розворот у протилежний бік – той і галактики розгортаються туди ж.

Вчені задаються питанням про те, які закони загального універсального все космічного характеру, що впливають на синхронізацію цього руху.

“Теорія космічної павутини” не нова. Ще 60 років тому було встановлено зв’язок в космосі між окремими галактиками. 30 років потому стало відомо, що зв’язок між ними більш тісний. Найближчі до Землі галактики також кореспондуються.

На відміну від уже відомих даних, остання новина полягає в тому, що між всіма галактиками є невстановлений взаємозв’язок. Вчені поставили перед собою мету розкрити цю таємницю незважаючи на відсутність в даний час очевидних ресурсів. Ясно одне: є якась “сила”, яка змушує галактики рухатися синхронно, навіть якщо вони розділені великими відстанями.

У зазначеній публікації Астрофізичного журналу говориться, що вчені виміряли обертання 445 галактик на максимальній відстані 400 мільйонів років від Землі, і встановили, що їх обертання кореспондувалося у всіх випадках без винятку з обертальними рухами сотень тисяч сусідніх галактик.

Фізики кажуть про те, що рух цих галактик відповідало руху сусідів. Унікальний зв’язок не може бути пояснений простою гравітаційною взаємодією між галактиками, розташованими на відстані до 20-30 мільйонів світлових років один від одного.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button