Поради

Газороздавальні колонки

Використання газу замість іншого виду палива на сьогоднішній день стає все більш частим явищем. І це не дивно, так як саме цей вид палива має певні переваги, до основних з яких можна віднести:

  • Менший вплив на навколишнє середовище, так як в складі пропан-бутану немає ніяких присадок і з’єднань сірки. Відпрацьовані гази газового палива по токсичності поступаються лише воднемобілю і електромобілю;
  • Велика користь для двигуна, яка пояснюється наявністю більшого октанового числа, а значить і більшої тривалості згоряння. Дані характеристики призводять до зменшення значень навантажень на двигун і відсутності детонації. Газ рівномірніше змішується з повітрям, не забруднює масло і не змиває мастильну плівку. Результатом цього впливу стає збільшений термін експлуатації;
  • Економічність. Навіть той факт що витрата, як газу, так і бензину практично однакові робить перший вид палива більш економічним через його меншу вартість.

24-03-16-foto-600x300-1

Завдяки цим перевагам газ все частіше і частіше використовують як паливо. При цьому навіть ті автомобілі, які раніше експлуатувалися тільки на дизельному або бензиновому паливі конвертують для роботи саме на газі. А для того щоб заправка газом стала доступною, на автозаправних станціях необхідні спеціальні https://iron-systems.ru/. Вони на перший погляд нічим не відрізняються від колонок для заправки бензином або іншим пальним, але при цьому забезпечують заправку авто саме цим видом палива.

Газороздавальні колонки — це газозаправні станції, призначені для заправки автомобілів або інших транспортних засобів, двигун яких конвертований або спочатку був розрахований на роботу на зрідженому вуглеводневому газі. Такі колонки можуть мати як одна, розташована з одного боку, так і два шланга, розташованих з її обох сторін шланга. Робота цих шлангів здійснюється під певним тиском, а на їх кінцях є спеціальні пістолети. Вся інформація про витрачене паливо під час заправки автотранспортного засобу буде виводитися на спеціальному блоці індикації, розташованому на лицьовій стороні колонки.

Газороздавальні колонки монтуються на станціях, при цьому кожна з них має свій індивідуальний фундамент, розташований в певній віддалі від насоса і резервуарів. При цьому трубопровід, який пов’язує насос і колонку може бути виконаний як в підземному, так і надземному виконанні.

Кнопка «Наверх»
Закрыть