Відео

Найбільш розслабляюча мелодія з коли-небудь створених людиною (відео)

Згідно з вченими, це найбільш розслаблююча мелодія з коли-небудь створених людиною. Звукова терапія використовується протягом тисяч років. Для культур корінних народів музика завжди була основним засобом розслаблення і зцілення розуму.

Спільне дослідження вчених і докторів лабораторії Mindlab International визначило, який ритм і музика найбільш ефективно і позитивно впливають на розслаблення. Цією мелодією стала «Marconi Union – Weightless». Її ритм становить 60 ударів на хвилину і вона ідеально підходить для синхронізації серця з мозковими хвилями. Вона провокує більше розслаблення, ніж будь-яка інша музика, яка використовувалася до цього. Трек настільки ефективно викликає сон, що в анотації спеціально зазначено, що автомобілістам заборонено прослуховувати його під час водіння.

Читайте також: Вчені з’ясували, що сумна музика викликає позитивні емоції

За запевненням вчених, в результаті її прослуховування у слухачів сповільнюється серцевий ритм, знижується артеріальний тиск, різко падає рівень гормону стресу, сповільнюється дихання і знижується активність мозку до такої міри, що з’являється відчуття невагомості і повного розслаблення.

http://youtu.be/ba4XQkATw6c


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button