Наука

Генетик Джордж Черч створює «генетичний Tinder»

Генетик Джордж Черч створює «генетичний Tinder» – так він зможе знизити кількість дітей зі спадковими хворобами. Критики стали звинувачувати його у формуванні нового варіанту генетики.

Джордж Черч всім відомий своїми розробками у сфері розшифровки і редагування геномів. Зараз він керівник лабораторії, де вивчають генетичні чинники старіння та способи, завдяки яким можна знищити віруси і хвороби, що передаються у спадок. Під час інтерв’ю американському каналу він зізнався, що розробляє програму, яка зможе обирати пари на основі генетичних даних.

Програма може після вивчення генетичного потенціалу партнерів подати дані тільки тих, з ким сумісна людина. Вчений вважає, що якби люди користувалися такими розробками, то вдалося б ліквідувати 7000 хвороб, що передаються у спадок. Також можна заощадити 1 трлн доларів на медичні послуги.

Багато експертів вважають, що цей додаток нагадує євгеніку, і вважають, що зв’язок хвороб зі спадковістю вивчена не до кінця. Така програма взагалі може відбракувати певних людей, не відшукавши їм партнера. За іронією, серед них зміг би бути і Джордж Черч, адже він страждає дислексією, нарколепсією та синдромом дефіциту уваги.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments