Наука

Названі 6 хвороб, про які можна дізнатися з болю в шиї

Багато людей недооцінюють значення болю в шиї, оскільки не розуміють, що вона може вказувати на серйозні проблеми в організмі. Експерти назвали 6 хвороб, про які людина здатна пізнати через появу цих неприємних відчуттів.

Перше захворювання, що виявляється через болі в шиї – це остеоартроз. Ця хвороба зустрічається у половини людей старше 50 років, а у тих, кому вже виповнилося 65 – 75%. Це поширене захворювання дрібних і великих суглобів. Поява таких відчуттів в області шиї може говорити про зміщення хребців або про їх надмірну рухливість.

Ще одна хвороба, що виявляється через такі болі – це м’язовий спазм. Зараз медицині достовірно невідомі причини цього стану, але воно найчастіше зустрічаються у молодих людей у віці 12-30 років. Лікарі припускають, що ця проблема пов’язана з мікропошкодженням хребетних дисків і суглобів.

Шийний радикуліт також є хворобою, що виявляється через болі в шиї. Примітно, що ця проблема не пов’язана з образом життя, а найчастіше передається генетично. Неприємні відчуття в цій області можуть вказувати і на аутоімунні процеси, що призводять до пошкоджень кісткової тканини.

Інфекційні захворювання також здатні спровокувати біль у шиї, серед них: менінгіт, оперізувальний лишай і поліомієліт. Не варто забувати і про хлистову травму хребта, що виникає внаслідок фізичних пошкоджень.

Кнопка «Наверх»
Закрыть