Відео

Гігантські зграї ворон і величезні комарі заполонили міста в Китаї де спалахнула епідемія коронавіруса

Китайські користувачі соціальних мереж по всій країні повідомляють про незвичайні спостереження величезних табунів ворон і кишать мас гігантських комарів.

І все, що вони хочуть знати, це те, чи пов’язані ці незвичайні явища зі спалахом коронавіруса. Чи може це бути дуже поганою ознакою?

Хтось з інтернет-спільноти надав можливу відповідь:

“Ворона – це пожирач мерлятини. Старші люди кажуть, що ворони, схоже, чекають смерть, тому що вони можуть відчувати її запах, навіть до того, як людина вмирає. Іншими словами, вони можуть відчувати запах приреченої вмерти людини, а ми, люди, – ні. Потім вони будуть кружляти навколо цієї людини, чекаючи її смерті. Саме тому в китайській культурі ворони вважаються зловісними та завжди пов’язані зі смертю.”

Більшість відеороликів, знятих і опублікованих в інтернеті 28 січня 2020 року, показують зграї ворон з Ічана, Цзінчжоу і Ханьчуаня, міст, розташованих в провінції Хубей, епіцентрі коронавіруса Ухань.

У відеозапису міста Ханьчуань була знята велика, щільна зграя ворон, які кружляли навколо і голосно каркали. Один спостерігач сказав: “такої ситуації ніколи раніше не було.”

У схожому відео з міста Ічан чоловік вигукнув: “О мій Боже, кажуть, що ненормальні сцени передбачають, що відбудеться щось незвичайне.”

Після того, як ці відео були переглянуті в інтернеті, користувачі Мережі з інших міст, у тому числі Цзяоцзо і Пуян, в провінції Хунань; і Пекін і Тяньцзінь міст, написали, що вони спостерігали подібні явища останнім часом.

Сетизен з Пекіна писав: “в минулому місяці я бачив ще велику зграю ворон в пекінському районі Хайдянь. Там було щонайменше 1000 ворон”

Між тим, житель Пекіна помітив велику кількість великих комарів, що скупчилися під пандусом шосе в районі міста Хайдянь.

“ Такого ще ніхто не бачив. Це дійсно дуже ненормально. Може дослідницька група приїхати і вивчити це?”- запитав він.

У Пекіні дуже холодно взимку, і дорослі комарі, такі як ті, що у відео, зазвичай не з’являються до квітня.

Давня китайська мудрість говорить нам, що коли існує велика кількість зимувальних комарів або коли вони з’являються ранньою весни, вони, ймовірно, приведуть до спалаху інфекційних захворювань.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button