Ґаджети

Стало відомо, як позбутися від реклами на смартфонах на базі Android

Експерти розповіли про те, як позбутися від реклами на смартфонах на базі Android. Фахівці відзначили, що причини появи рекламних інтеграцій можуть бути різноманітні, тому в кожному випадку потрібен індивідуальний підхід.

Перша порада від експертів – встановлювати тільки офіційні версії Android або фірмові прошивки виробника. Всі інші варіанти завжди будуть містити рекламу в різноманітних формах. Також рекламні повідомлення можуть з’являтися в безкоштовних програмах. У більшості випадків позбутися від них дозволяє придбання платної версії програми. Деякі програми допомагають впоратися з цією проблемою, наприклад, AdGuard, проте їхня робота вкрай нестабільна, адже вони не можуть ефективно боротися з усіма видами реклами.

Окрема тема – поява рекламних повідомлень з-за вірусів, які заразили смартфон на базі Android. В такому випадку необхідно завантажити антивірус і з його допомогою очистити пристрій від шкідливого ПО. Іноді ситуація може бути критичною, і тоді допоможе лише скидання до заводських налаштувань.

Найпростіше боротися з рекламою в браузері. Для цього існує безліч програм, які успішно справляються зі своєю роботою. Зазвичай в їх назві зустрічається слово «AdBlock». Також експерти радять завантажувати додатки виключно з офіційного магазину Google Play. У всіх інших випадках пристрій виявляється в зоні ризику.

Кнопка «Наверх»