Аналітика

Глава ЦРУ: Трамп не усвідомлює, наскільки небезпечна Росія

Давайте обговоримо деякі гострі питання. На вихідних пан Трамп заявив — у тому самому інтерв’ю The Wall Street Journal, яке ми тільки що обговорювали, — що може зняти санкції з Росії, якщо вона почне нам допомагати. А ось що обраний президент заявив про стосунки з Кремлем на своїй прес-конференції. Давайте послухаємо.

1400d78eeb9dd8878b3c2fbe1276ecd6

ДОНАЛЬД ТРАМП, обраний президент США: Якщо Путіну подобається Дональд Трамп — це знаєте, що, хлопці — це називається цінним ресурсом, а не тягарем.

Як ви вважаєте, чи усвідомлює Трамп ступінь загрози, яку представляє собою Росія?

ДЖОН БРЕННАН, директор ЦРУ: Не думаю, що він повною мірою розуміє потенціал Росії, її наміри, дії, які вона здійснює в багатьох частинах світу це обов’язок і відповідальність розвідувального співтовариства. Я дуже сподіваюся, що за нової адміністрації наші відносини з Росією покращаться, так як нам потрібно зайнятися дуже важливими речами — не тільки боротьбою з тероризмом, але і спробувати розібратися з політичною нестабільністю в усьому світі. Але і Росія повинна підійти до цього відповідально, змінити свою поведінку, свої дії. Нам потрібно, щоб пан Трамп і обраний віце-президент пан Пенс знали про те, що ми знаємо, про що у нас є інформація. Щоб, коли вони приймали рішення, це були рішення, засновані на наявних даних.

Вас турбує, що може виникнути ситуація, про яку пан Трамп говорив в інтерв’ю The Wall Street Journal, що він може скасувати санкції?

ДЖОН БРЕННАН: Думаю, йому варто мати на увазі, що він не повністю усвідомлює всі наслідки цього, а також упевнитися, що він взагалі розуміє, що робить Росія.

І які ці наслідки?

ДЖОН БРЕННАН: Що ж, враховуючи те, що відбувається в Україні, в Сирії, в кіберпросторі, вважаю, що, знімаючи з Росії відповідальність за певні дії, здійснені нею в останні роки, пану Трампу слід бути дуже обережним.

Натхнення: inosmi.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button