Поради

Годі читати про перемоги, долучайтеся до них

Вже кілька років українці, — як прості громадяни, так і підприємці, — бачать у новинах статті щодо нових перемог електронної системи закупівель в Україні. Дійсно, успіхи однієї з найбільш вдалих реформ за всі десятиліття незалежності не пройшли повз увагу всіх, хто відвідує Facebook, читає газети або слухає розмови пасажирів у громадському транспорті. Навіть народ, добре обізнаний щодо всіх реальних і уявних зрад, щось таке чув про мільярди гривень, що були зекономлені системою. Але сьогодні розроблений ентузіастами, підтриманий активістами й впроваджений державою механізм торгів переріс початковий задум і значною мірою потрібен комерційним структурам, великим і малим.

Геніальні речі легко використовувати

Складність впровадження у власну бізнес-модель нових методів роботи продовжує лякати як виконавців, так і керівників середньої ланки й топ-менеджерів. Тренінги для персоналу, інтеграція системи, операційні витрати, регулярні консультації сторонніх фахівців — все це, як усе життя у момент небезпеки, пролітає перед очима начальників. Але, поклавши руку на серце, слід визнати — лякаються ті, кого влаштовує існуюча неефективна система управління з бекдорами для ухиляння від сплати податків чи інших схем. Адже зареєструватись на Прозоро сьогодні вкрай просто — на авторизованому майданчику SmartTender.biz є не лише спеціальна інструкція та проста для розуміння й заповнення форма, але й цілий штат консультантів, котрі розтлумачать будь-які незрозумілосі.

Зробити перший крок — це зовсім просто, потрібне лише бажання. Організувати масштабну публічну закупівлю палива, канцелярських товарів або послуг реставраційно-ремонтної бригади — все одно просто, якщо порівнювати з часами підкилимних домовленостей, підставних фірм-виконавців і відкатів. Всі етапи процесу уніфіковані, існують чіткі регламенти, а головне — більшість операцій автоматизована.

Для кого створено систему

Звичайно, що першочергова потреба у створенні автоматизованої електронної системи публічних закупівель виникла для того, щоб припинити корупцію. І це дійсно дає однозначний вимірюваний результат щодня. Але тепер можна з упевненістю констатувати, що реєстрація на Prozoro тією ж мірою потрібна потенційним учасникам торгів. Маєте, що запропонувати держустановам — чекаємо на нашому електронному майданчику. Побачили щось, що бажаєте придбати у держави — welcome to the club! Тоді майбутні перемоги ProZorro стануть і вашими здобутками.

Кнопка «Наверх»
Закрыть