Екологія

Глобальне потепління може взимку стати “союзником” України

Тепла зима стане “справжнім подарунком” в умовах високої вартості енергоносіїв

Депутат Київської міськради VIII скликання Костянтин Яловий заявив, що кліматичні зміни можуть стати тимчасовим союзником України.

За прогнозами європейська зима цього року буде теплішою на 1-1,5 градуса за норму, з невеликою кількістю снігу, написав Яловий на своїй Facebook-сторінці.

Він наголосив, що глобальне потепління – велика біда планети, однак зимою 2022-2023 року воно може стати справжнім порятунком як для України, так і для всієї Європи.

“Зараз ми всі потребуємо теплої зими. Наша задача №1 – пережити період холодів в умовах постійної небезпеки залишитись без опалення та світла”, – підкреслив Яловий.

Депутат назвав ймовірну теплу зиму “справжнім подарунком” в умовах високої вартості енергоносіїв.

“В часи боротьби з росією, яка загрожує знищити не лише нашу країну, але й всю планету, кліматичні зміни можуть стати нашим тимчасовим союзником. Адже чим менше газу потрібно тепло- та електростанціям, тим менше залежності від агресора, що є одним з головних постачальників “блакитного палива””, – пояснив він.

Яловий також зазначив, що після спільної перемоги над росією Україна має повернутись до “зеленого” курсу, зокрема до екологічного палива, боротьби зі зміною клімату та відновлення довкілля заради сталого майбутнього.

“Зараз наша головна задача – перемогти ворога. Інакше майбутнього може не бути”, – підкреслив він.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button