Різне

Магазин спортивного харчування foods-body, як запорука успішних і продуктивних тренувань

Тренування – запорука будь-якої перемоги, особливо коли мова йде про боротьбу з самим собою, своїми бажаннями і недоліками. Тіло людини це храм, за яким потрібно любовно стежити і доглядати: день за днем ??розвиваючи мускулатуру, гнучкість, силу, реакцію, не можна забувати і про правильне харчування. Вміло підібраний комплекс дозволяє створити чудовий рельєф і добитися вражаючих результатів за два-три місяці. Але заняття потрібно вести постійно. Мало того, все, включаючи сон, відпочинок і харчування, необхідно включити в комплекс, перетворити на систему, яка приведе до бажаного результату.

Для продуктивних занять потрібно з’єднати в одній концепції безліч компонентів: настанови тренера, пробіжки, заняття в тренажерному залі, плавання. Але особливе місце в цьому переліку займає магазин спортивного питания. Саме він буде головною опорою для досягнення мети.

glav2_450

Огляд ресурсу foods-body.ua

Сьогодні піде мова про інтернет-магазин foods-body.ua. Від сотень подібних майданчиків даний ресурс вигідно відрізняє ряд переваг. По-перше, це зручна система навігація. Немає потреби довго шукати той чи інший препарат. Зліва на сторінці розміщуються десятки розділів і кілька категорій. Продукцію можна вибирати як за виробником, так і за типами. По-друге, щотижня адміністрація ресурсу разом з маркетинговим відділом організовує цікаві акції, що дозволяють купувати продукцію з більшою вигодою.

Хороший приклад у даному випадку захід «Товар тижня». Суть цієї акції полягає в тому, що кожного тижня на сайті виставляється ряд товарів, які можна придбати зі знижкою до 15%! По-третє, це зручність для кожного клієнта. Доставка здійснюється по всій Україні при допомозі 5 кур’єрських служб. Якщо ж сума замовлення перевищує 600 гривень компанія «Нова пошта» безкоштовно привезе товар на найближчий склад. Але є один важливий нюанс! На складі товар може зберігатися не більше 5 днів.

Незвичайний, але приємний бонус від магазину foods-body.ua

Безумовно, привертає до себе увагу система знижок. Крім описаної вище акції «Товар тижня», є ще одна можливість дешевше купувати вибрані екземпляри – дисконтна програма. При оформленні замовлення на суму понад 500 гривень знижка складе 5%. Чим вище кінцева вартість, тим більший відсоток. На завершення, варто згадати, накопичувальну програму, що дозволяє купувати товари дешевше. Правда, перша сходинка для отримання знижки складе 3000 гривень.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments