Головна / Різні цікавинки / Магазин спортивного харчування foods-body, як запорука успішних і продуктивних тренувань

Магазин спортивного харчування foods-body, як запорука успішних і продуктивних тренувань

Тренування — запорука будь-якої перемоги, особливо коли мова йде про боротьбу з самим собою, своїми бажаннями і недоліками. Тіло людини це храм, за яким потрібно любовно стежити і доглядати: день за днем ??розвиваючи мускулатуру, гнучкість, силу, реакцію, не можна забувати і про правильне харчування. Вміло підібраний комплекс дозволяє створити чудовий рельєф і добитися вражаючих результатів за два-три місяці. Але заняття потрібно вести постійно. Мало того, все, включаючи сон, відпочинок і харчування, необхідно включити в комплекс, перетворити на систему, яка приведе до бажаного результату.

Для продуктивних занять потрібно з’єднати в одній концепції безліч компонентів: настанови тренера, пробіжки, заняття в тренажерному залі, плавання. Але особливе місце в цьому переліку займає магазин спортивного питания. Саме він буде головною опорою для досягнення мети.

glav2_450

Огляд ресурсу foods-body.ua

Сьогодні піде мова про інтернет-магазин foods-body.ua. Від сотень подібних майданчиків даний ресурс вигідно відрізняє ряд переваг. По-перше, це зручна система навігація. Немає потреби довго шукати той чи інший препарат. Зліва на сторінці розміщуються десятки розділів і кілька категорій. Продукцію можна вибирати як за виробником, так і за типами. По-друге, щотижня адміністрація ресурсу разом з маркетинговим відділом організовує цікаві акції, що дозволяють купувати продукцію з більшою вигодою.

Хороший приклад у даному випадку захід «Товар тижня». Суть цієї акції полягає в тому, що кожного тижня на сайті виставляється ряд товарів, які можна придбати зі знижкою до 15%! По-третє, це зручність для кожного клієнта. Доставка здійснюється по всій Україні при допомозі 5 кур’єрських служб. Якщо ж сума замовлення перевищує 600 гривень компанія «Нова пошта» безкоштовно привезе товар на найближчий склад. Але є один важливий нюанс! На складі товар може зберігатися не більше 5 днів.

Незвичайний, але приємний бонус від магазину foods-body.ua

Безумовно, привертає до себе увагу система знижок. Крім описаної вище акції «Товар тижня», є ще одна можливість дешевше купувати вибрані екземпляри — дисконтна програма. При оформленні замовлення на суму понад 500 гривень знижка складе 5%. Чим вище кінцева вартість, тим більший відсоток. На завершення, варто згадати, накопичувальну програму, що дозволяє купувати товари дешевше. Правда, перша сходинка для отримання знижки складе 3000 гривень.

 
comments powered by HyperComments