Ґаджети

Google Maps представив карти майбутнього: вони виглядають як комп’ютерна гра (відео)

Google представив оновлення Google Maps.

Найближчим часом Google впровадить кілька нових функцій в сервіс Google Maps, в тому числі Immersive View, Neighborhood Vibe, Search with Live View і побудова маршрутів з максимально ефективним витрачанням енергії.

Як заявляють розробники в блозі, вони сподіваються, що оновлення «надихне користувачів планувати пригоди». Так, якщо людина відправиться в новий район міста, функція Neighborhood Vibe допоможе більше дізнатися про місцевість, вивчаючи відгуки користувачів.

“Щоб людина відчула атмосферу району, ми об’єднали ШІ зі знаннями користувачів Google Maps, які щодня додають на карту понад 20 млн матеріалів», — повідомляють розробники.

У найближчі місяці функція з’явиться на всіх смартфонах Android і iOS.

Також Google просуває імерсивний вигляд Google Maps. Оновлення вже назвали “майбутнє навігації і карт”. Можна міняти час доби, і літати по карті як в грі і навіть заходити в будівлі. Спочатку цей режим буде доступний в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Сан-Франциско і Токіо. У перспективі число міст буде зростати. Сьогодні на платформі також з’являться понад 250 реалістичних аерофотознімків світових пам’яток.

Звичайно, це ефективний спосіб перевірити, як пам’ятки виглядають живими та що їх оточує. Однак, як пише Gizmodo, сервіс конкурує з функцією, яку додали в Apple Maps торік.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments