Технології

Ексінженер SpaceX хоче отримувати сонячну енергію вночі від космічних дзеркал

Неконтрольована кількість перенаправленого світла може зашкодити природі

Колишній співробітник SpaceX інженер Бен Новак запропонував встановити на Міжнародній космічній станції спеціальну установку, яка дозволить виробляти сонячну енергію вночі.

Він впевнений, що втілення цієї ідеї допоможе відмовитися від викопного палива та знизити ціни на сонячну енергію більш ніж у 90 разів, повідомляє пресслужба Міністерства енергетики України у Facebook.

Установка Новака складається з великих дзеркал та коліматору (оптичного приладу, що використовується для створення пучка паралельних променів). Вона працюватиме як орбітальний сонячний відбивач, тобто пристрій, який відбиває сонячне світло на Землю під час руху орбітою в космосі.

В матеріалі зазначили, що неконтрольована кількість перенаправленого світла може зашкодити рослинам, тваринам та комахам. Окрім того, вартість встановлення установки та інших операцій буде дуже великою.

“Набираємось терпіння. День, коли наполегливі науковці все ж таки “переможуть темряву” колись таки настане. Зрештою польоти в космос колись теж були за межею сприйняття”, – зазначили в пресслужбі Міненерго.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments