Ґаджети

Google планує випустити нову операційну систему Android 9.0 P

Розробники компанії Google планують випустити нову операційну систему Android 9.0 P. Новинка очікується багатомільйонною аудиторією шанувальників операційки, бо дуже цікаві раніше анонсовані нововведення.

Орієнтовною датою демонстрації Android 9.0 P вважають виставку Google IO 2018, заплановану на початок травня. На заході продемонструють функціональність і розкажуть про всі особливості і позитивні сторони системи. Також буде доступна бета-версія для розробників, з метою ознайомлення, доробки і адаптації свого програмного забезпечення.

Основною новинкою виділяється підтримка сканера очей для всіх смартфонів, причому його райдужної оболонки, що дозволить надійніше захистити мобільні пристрої. Здійснити підтримку такої функції потрібно буде в першу чергу виробникам, шляхом встановлення спеціального модуля камери. На даний момент така технологія зустрічається у нових поколіннях виробників Apple і Samsung.

Система буде нагадувати більше FaceID, бо простіше встановити спеціально налаштовану камеру або дві, ніж писати кожен раз нове програмне забезпечення під окремий пристрій і операційну систему, як зараз роблять південнокорейські розробники.

Таке рішення здається чудовим для багатьох користувачів, однак невідомо, як позначиться така функція на підвищенні вартості. Також будуть враховуватися бажання самих виробників мобільних пристроїв, що використовують на сьогоднішній день схожий  додаток Face Unlock. Але цю програму можна з легкістю обдурити, показуючи замість обличчя фотографію, і згодом успішно розблокувати пристрій, так як не передбачена перевірка об’ємності.

Виділяють ще можливість запису розмов, відсутність стеження за користувачем за допомогою камер і поліпшену функцію блокування дзвінків. Таким чином можливо буде запрограмувати приховані, комерційні та невідомі дзвінки, які дратують багатьох.

Подивитися на Android 9.0 P на виставці Google може кожен, але якщо пощастить опинитися серед числа щасливчиків шляхом розіграшу квитків. Сам квиток коштує 1150 доларів, але навіть за таку велику суму не гарантує попадання на захід.

Кнопка «Наверх»
Закрыть