Ґаджети

iPhone 7: реалії та перспективи

З моменту презентації нових пристроїв від Apple – останніх моделей iPhone – минуло більше півроку. Чим порадує компанія з Купертіно в цьому році, спробуємо розібратися в цій статті.

realii-1

iPhone 6s або 7

На даний момент компанія не робила жодних заяв з приводу своїх нових флагманів. Тому серед прихильників торгової марки точаться суперечки: як саме буде називатися новинка, і чи презентують її на початку осені? Знаючи підхід компанії, цілком очікувано, що обидві з назв, згаданих у заголовку, мають шанси на життя. Якщо новинка буде доопрацьованою версією попереднього покоління смартфона – не виключено, що вона буде носити ім’я iPhone 6s. Якщо ж компанія вирішила створити принципово новий продукт – висока ймовірність зміни номери на 7.

У світлі того, що деякі користувачі обурювалися недостатньо високим розрішенням дисплея iPhone 6 (на тлі конкурентів з Full HD), а також процесором з двома ядрами (в той час, як інші використовують 4 і навіть 8 ядер) – другий варіант також не можна виключати. Ймовірно, Apple значно переробить апаратну платформу.

Дизайн

Зовнішній вигляд є однією з головних фірмових особливостей iPhone. Тому, очікувати суттєвих його змін підстав немає. Швидше за все, це будуть все ті ж прямі лінії і закруглені кути, металеві елементи корпусу і фірмова кругла кнопка під екраном. У світлі тенденцій останніх років цілком закономірним буде рішення компанії зменшити розміри рамок навколо дисплея. Можливо, виробник позбудеться їх з боків екрана.

Дисплей

Деякі користувачі без ентузіазму сприйняли розрішення молодшої моделі минулого року, iPhone 6. На тлі конкурентів, що пропонують Full-HD-матриці, екран 1334*750 пікселів здався їм недостатньо чітким. Тому, цілком закономірним буде рішення використовувати в новій моделі дисплей з роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів (як у iPhone 6 Plus). Діагональ навряд-чи перетерпить зміни і, швидше за все, залишиться такою ж. В якості захисного покриття може бути використано сапфірове скло, яке є більш міцним, ніж популярний Gorill aGlass і вже зарекомендувало себе на Apple Watch.

Апаратна платформа

Apple не відноситься до числа тих, хто постійно рветься утримати лідерство в «гонці за ядрами і гігагерцами». У компанії вважають за краще ретельно опрацьовувати оптимізацію системи, щоб використовувати весь потенціал пристрою без шкоди для часу автономної роботи. Тому, очікувати на появу iPhone 7 восьмиядерного чіпа підстав немає. Але ось встановити в новинку процесор, оснащений чотирма ядрами, компанія цілком може. Об’єм оперативної пам’яті значних змін не зазнає: завдяки все тій же оптимізації в нарощуванні гігабайтів семимильними кроками немає потреби. Ймовірно, ми побачимо на борту нового iPhone 2 ГБ високошвидкісної оперативної пам’яті.

Максимальний об’єм пам’яті iPhone 6 Plus сьогодні становить 128 ГБ. На тлі того, що на ринку незабаром з’являться SD-пам’яті, об’ємом 200 ГБ, цілком очікувано, що і новий флагман буде володіти накопичувачем такого обсягу. Хоча, в дусі компанії Apple – не відразу впроваджувати досягнення прогресу, а чекати її «обкатки». Тому, цілком можливий варіант, що модифікації iPhone 7 вийдуть з 32, 64 і 128 ГБ пам’яті.

Матриця фотокамери трохи збільшиться в розмірах завдяки зростанню кількості мегапікселів до 12. На товщині смартфона це не повинно позначитися, завдяки впровадженню нових конструктивних рішень.

Інші нововведення

Крім серйозних нововведень Apple славиться вмінням якісно реалізовувати дрібні «фішки», які полегшують використання пристроїв. Можливо, компанія поліпшить взаємодію з фірмовими сервісами. Не виключено також, що звична механічна кнопка під дисплеєм стане повністю сенсорною, і вказувати на її наявність буде лише звичне коло на сенсорній панелі. Фантазії деякі експертів малюють появу вбудованого піко-проектора, який дозволяє виводити зображення на будь-які поверхні.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments