Ґаджети

Google закликала користувачів не встановлювати програми компанії на смартфони Huawei

Це, на думку Google, ризиковане заняття

У п’ятницю Google закликала користувачів не встановлювати програми компанії на смартфони Huawei. Нагадаємо, з минулого року американський IT-гігант не має права надавати китайському виробникові доступ до своїх сервісів.

Через заборону уряду США на смартфони китайської компанії більше не можуть бути встановлені додатки Google Gmail, Maps, YouTube, Play Store і інші.

Google розповіла, що продовжує отримувати велику кількість питань з приводу нових пристроїв Huawei і використання на них сервісів компанії. Тому команда IT-гіганта вирішила випустити чітке керівництво для користувачів.

Компанія пояснила, що пристрої Huawei, випущені до 16 травня, можуть продовжувати отримувати оновлення сервісів Google. Але більш пізні девайси є несертифікованим. Це означає, що Google не змогла провести сувору перевірку цих пристроїв на безпеку.

Тому компанія закликає користувачів нових смартфонів Huawei не намагатися обхідними шляхами встановити Gmail, YouTube, Play Store і інші сервіси. Google не може гарантувати безпеку додатків. Крім того, є ризик завантаження підроблених сервісів.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button