Ґаджети

iPhone 8: яким він буде? (відео)

Ми вже неодноразово бачили фотографії та відео з можливим муляжами та макетами нового iPhone 8, але на цей раз ситуація інша. Сьогодні один з таких макетів опинився в наших руках, і ми не могли не поділитися своїми враженнями про нього.

Нам дістався макет в тому самому новому кольорі, який журналісти встигли прозвати Blush Gold. Незважаючи на назву, колір швидше викликає в пам’яті чи то мідь, то бронзу, але аж ніяк не золото. Не знаємо, як буде виглядати фінальна версія смартфона в такому кольорі, але макет в даному колірному виконанні великих захоплень у нас не викликав.

Коли береш цей муляж в руки, порівнювати його більше не хочеться з iPhone 7 Plus, а iPhone 7, незважаючи на те що модель обіцяє стати флагманською. Все дуже просто: за своїми габаритами новинка ближче до 4,7-дюймової моделі, ніж до 5,5-дюймової. При цьому діагональ дисплея у нього буде більшою, ніж у моделі Plus: аж 5,8 дюйма. А все завдяки тому, що були звужені бічні межі і пішла в історію фізична кнопка Home.

Завдяки зникненню фізичних елементів управління з передньої панелі фасад смартфона виглядає вражаюче і мінімалістично: Стів Джобс був би щасливий. Єдине, що псує картину, це та сама виїмка зверху, що включає в себе вушний динамік, фронтальну камеру, датчики і той самий 3D-сканер для розпізнавання обличчя.

На лівому боці все без змін, а на правому можна побачити помітно збільшену кнопку блокування екрану. З приводу того, навіщо це було зроблено, по блогах гуляє кілька припущень. Найпопулярніше з них: кнопка була збільшена, щоб в неї можна було інтегрувати сканер Touch ID, від якого в Купертіно вже ніяк не хочуть відмовлятися.

Ну а ззаду ми бачимо компонент, до якого вже встигли звикнути: подвійну камеру у вертикальному виконанні. Сподіваємося, хоча б на презентації нам нарешті розкажуть, навіщо було вирішено її перевернути. А ось за те, що камера, як і раніше випирає, хочеться відлупцювати Джонні Айва по дупі. Вже навіть Xiaomi, яких він звинувачував у крадіжці, навчилася робити подвійні камери з оптичним зумом, які не додають корпусу товщини.

На даному етапі у нас залишилися суперечливі враження від побаченого. З одного боку, радує, що спостерігається хоч якийсь прогрес в дизайні, з іншого — немає впевненості, що цей прогрес рухається у правильну сторону.

Натхнення: appleinsider.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть