Відео

Горбатий кит врятував пірнальницю від тигрової акули

Інцидент стався недалеко від островів Кука в південній частині Тихого океану. Біолог Нен Хаузер «спілкувалася» з китом і не побачила, як до них підпливла тигрова акула. Помітивши хижака, кіт почав захищати жінку, вкриваючи її плавниками. У якийсь момент морський ссавець навіть підняв 63-річну Хаузер на поверхні води на спині.

За її словами, така дивна поведінка кита тривало майже десять хвилин. Однак, незважаючи на страх отримати серйозні пошкодження або навіть потонути, жінка намагалася не панікувати.

Хаузер розповіла, що в безпосередній близькості був ще один кит, який, як виявилося, також намагався відігнати акулу від неї.

Незвичайна поведінка морських ссавців вже пояснили жінці інші дайвери і рибалки, які знаходилися поблизу , і які розповіли, що таким чином кити охороняли її від акули, яка, за їх словами, була в довжину близько трьох метрів.

Дайвери також в певний момент припинили відеозйомку у зв’язку з тим, що «не хотіли відобразити загибель» кетолога.

Хаузер вважає, що цей інцидент є доказом наявності у китів інстинкту захищати інших живих істот. Вона також зазначила, що пригода в океані з її участю може бути першим зафіксованим випадком захисту китами людини від акул.

Кнопка «Наверх»