Поради

Готуйтеся до зачаття дитини правильно

Важливо розуміти, що не тільки жінки, а і чоловіки повинні підготуватися до появи в житті нового члена родини. Оскільки сьогодні знайти абсолютно здорову людину досить важко, треба отримати хоча б за загальну картину свого стану і впевнитися, що у обох партнерів немає серйозних захворювань, які б стали перешкодою зачаття і повноцінного виношування малюка. У випадку прояву проблем, варто підлікуватися і починати планування вагітності тільки після отримання позитивного результату, особливо це стосується жінок, адже приймати «при надії» серйозні хімічні препарати не рекомендується через можливі ризики.

Специфіка жіночої та чоловічої підготовки до створення повної сім’ї

Майбутній матусі бажано здати аналізи на TORCH-інфекції, хламідіоз, уреоплазмоз, і не забути про з’ясування рівня глюкози в крові. Звичайно, відвідування гінеколога вважається обов’язковою мірою, оскільки тоді спеціаліст визначить стан організму і порадить певні препарати. Одне можна сказати із впевненістю, вітаміни для вагітних Фемібіон 1 і 2 містять в собі всі необхідні компоненти, які потрібні як при зачатті, так і під час виношування дитини. Рекомендується записатися на прийом до стоматолога, адже якщо в ротовій порожнині є певні запалення і проблеми, вони обов’язково себе проявлять під час вагітності. Більш того, анестезія може мати поганий вплив на плід, а сильні больові відчуття під час лікування зубів можуть стати додатковим стресом для дитини в утробі.

Що стосується майбутніх татусів, то їм також корисно знати деякі моменти:

  • Варто підлікувати гострі запалення та позбавитися від серйозних хвороб;
  • Рекомендується поговорити з лікарем з приводу тимчасової відміни прийняття серйозних ліків, які можуть мати пригнічуючий вплив на продуктивність сперми;
  • Бажано відмінити прийом гормональних препаратів.

Звичайно, зачаття дитини це природній процес, і чимало людей вважають, що в нього втручатися не треба, але якщо сім’я хоче, щоб з малюком було все нормально і серйозно ставиться до планування, додаткові міри будуть не лишніми. Обом партнерам варто проводити більше часу на свіжому повітрі, активно рухатися та побільше вживати фруктів, аби укріпити свій організм та підвищити імунітет. Прийом додаткових вітамінів дозволить не лише покращити самопочуття, але і наладити роботу всіх органів, що також позитивно відобразиться на результативності при спробі зачаття.

Кнопка «Наверх»
Закрыть