Поради

Як стати майстром з нарощення вій ?

Кілька простих кроків, що приведуть вас до успіху в lash-індустрії!

Нарощування вій, без сумніву, є частиною beauty-індустрії, що найбільш динамічно розвивається. За останні десять років технології та інноваційні матеріали для нарощування вій розвинулись настільки, що відкрили нові можливості для творчості майстрів, яких раніше не було.

Якщо ви задумувались про те, щоб стати майстром з нарощування вій, ви повинні знати кілька основних фактів, що допоможуть вам розвиватися в цьому напрямку.

По-перше, нарощування вій – це не прогулянка в парку і не перегляд фільму. Це складний процес, який вимагає серйозної компетенції. Незалежно від того, працює майстер в салоні, чи має власну маленьку студію з нарощування вій – кожен спеціаліст повинен щодня старанно працювати над своїм ремеслом. І чим більше клієнтів дізнається про ваші вміння – тим більше часу ви будете працювати і тим складнішим буде робочий графік. Але саме тому нарощування вій так затягує майстрів – як тільки вони дізнаються основи, вони щодня покращують свої навички і стають кращими з кожним днем. Це як залежність. Спеціалісти з багаторічним досвідом нарощування кажуть, що скільки б вони не вчились, не підвищували свою кваліфікацію – момент, коли вони бачать ідеально нарощені вії з правильною структурою і кольором, правильним чином викладені і майстерно закріплені в результаті їх роботи – чудовий.

Важливо починати кар’єру в lash-індустрії, пройшовши відповідну підготовку. Велика кількість майстрів з нарощування вій починали близько десяти років тому, коли сфера була зовсім новою, а навчальні курси геть простими. Тоді нарощування було грубим, виконувалось в одному стилі, а більшість курсів взагалі не вимагали особливої практичної підготовки. На радість сьогодні топові майстри засвоїли уроки з тих ранніх помилок і заснували свої власні школи, спеціалізовані саме по нарощуванню вій.

Прикладом такої школи слугує школа Iskusnykh School. Юлія Іскусних, генеральний директор школи – дипломований практикуючий lash-спеціаліст з більш як 12-річним практичним досвідом і масою нагород, навчає своїх студентів на курсах технікам, які вивчала сама багато років як в Україні, так і за кордоном. Відчуваючи гостру нехватку знань та потребу ринку в спеціалістах з нарощування, Юлія разом з високопрофесійним тренерським складом викладачів передає своїм студентам надійну теоретичну та практичну базу для навчання професії.

Перед тим, як обрати курс з нарощування вій, проведіть коротке дослідження:

  • Перевірте скільки триває курс – курс для початківців основам нарощування не може тривати менше двох днів, в той час як різні техніки нарощування вимагають базових знань і навичок і вже можуть бути коротшими.

  • Перевірте, чи використовуються на курсах живі моделі – з ними ви отримаєте сильні практичні навички, споглядаючи роботу тренера та використовуючи ці прийоми на справжній людині.

  • Переконайтесь в тому, що під час навчання ви будете працювати з якісними матеріалами і школа не економить на навчальних посібниках. Це важливо, адже є школи, які під час навчання економлять навіть на елементарних матеріалах і це ускладнює навчання.

  • Дізнайтесь хто буде вашим інструктором. Який в нього досвід? Чи надасть цей тренер вам можливості для подальшого навчання, наступних дій та маркетингу?

  • Яке співвідношення кількості студентів на одного викладача? Це серйозне запитання, адже в групах з великою кількістю студентів важче навчитись.

Це основні фактори, які допоможуть вибрати хороші курси.

На прикладі Iskusnykh School можна побачити, що в школі працює команда передових lash-тренерів, що навчають за власною інноваційною системою в професійно обладнаних класах з косметикою vip-класу. Важливо, що навчання проходить в невеликих групах, а студенти працюють на практиці на живих моделях. Але одним з найважливіших факторів є те, що навіть після проходження курсу студенту надається підтримка тренера і є можливість додаткових занять. Дізнатись більш детально про курси школи Iskusnykh School можна за посиланням.

Наступним кроком до опанування професії є здобуття досвіду. Робота в салоні, що пропонує клієнтам послуги з нарощування вій та догляду за бровами – кращий спосіб отримати хороший досвід роботи з клієнтами. Крім цього там ви можете зустріти інших майстрів, що поділяться з вами своїм досвідом. Деякі салони вже шукають собі майстрів з нарощування – можна їм запропонувати свої послуги. В інших салонах немає подібних послуг і можна їм запропонувати розширити список послуг, додавши нарощування, в якому ви спеціалізуєтесь.

Можливо, ви хочете відкрити власну справу? Для цього вам варто визначитись, чи буде це невеличка студія з нарощування вій, а може ви будете займатись роботою з клієнтами вдома. В будь якому з цих двох варіантів вам варто переконатись, що приміщення в якому ви будете працювати відповідає необхідним стандартам, має чистий та професійний вигляд. Під час оренди комерційного приміщення на старті для економії коштів можете розглянути можливість спільного користування приміщенням разом з іншим спеціалістом beauty-індустрії (наприклад, перукарем або майстром з манікюру). Це дозволить зекономити кошти і обмінятись клієнтами.

На старті не шкодуйте часу на практику: тренуйтесь на друзях, запускайте акції на перше нарощування та роздавайте візитки – усе це допоможе розповісти потенційним клієнтам про вас та розширити аудиторію ваших клієнтів, а також набути цінного досвіду.

Не забувайте, що головне в цій справі – постійна практика та вивчення нових методик, а щасливий клієнт захоче повернутись до вас знову.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button