Різне

7s on Fire Power Mix: новий погляд на класичний слот

Слот 7s on Fire Power Mix працює на програмній платформі Light & Wonder і має 3 барабани та 20 виграшних ліній. Якщо ви коли-небудь думали про те, що ідеальний фруктовий слот повинен мати щось інше, можливо, вам пощастило, тому що класична серія 7s on Fire отримує оновлене обличчя та посилення потужності. Перемістіть класичні барабани в сучасну епоху з казино космолот.com по-справжньому.

Як грати в 7s на слоті Fire Power Mix?

Робіть ставки та не чекайте, поки залунає музика, адже найкращий танцюрист отримає найкращі призи. 

  • Натисніть кнопку «Стопка монет», і з’явиться +/-, що допоможе вам регулювати розмір монет.
  • Автоматична гра відкриє панель, де ви можете вибрати кількість автоматичних обертань і ліміт програшу.
  • Обертання приведе в рух барабани, коли ви вирішите свою ставку.
  • Кнопка повзунка Thunder увімкне турбо-рух барабанів.

Особливості слота

Гра проводиться на 4 різних сітках розміром 3×3. Щодо особливостей, у нас є Wild символи, і весь ігровий процес більш-менш обертається навколо них. Lucky 7 — це дикий символ у грі, який може з’являтися на всіх барабанах і допомагати формувати виграшні комбо, замінюючи всі інші символи в грі.

Коли всі барабани припиняють обертатися, будь-яка Wild 7 переміститься на ту саму позицію на всіх інших барабанах, і якщо трапиться, що там уже присутній Wild, тоді йому буде призначено множник виграшу на основі кількості Wild 7, які переходять в положення. Множники можуть бути х2, х3 або х4.

Резюме

7s on Fire Power Mix, можливо, не найунікальніший ігровий автомат із фруктовою тематикою, у який ви коли-небудь грали, але він точно цікавий і, здається, захоплює. 

Загальний дизайн простий, але досить гарний. Звісно нам би хотілося, якби він виглядав краще, але все одно виглядає пристойно. Геймплей наповнений дикими символами та множниками, і хоча нічого особливого немає, а слот залишається класичним, загалом це все одно хороший слот, який ми рекомендуємо спробувати, якщо ви любите грати у класику, оскільки обмеження на цей слот досягає x8000 ставка.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button