Всесвіт

Гравітаційний вплив планети Х виводить з рівноваги Сонячну систему

Астрофізики встановили, що Нібіру виводить з рівноваги всю Сонячну систему. За словами фахівців Каліфорнійського технічного інституту, дев’ята планета, про існування якої нещодавно заявили в NASA, розгойдує Сонячну систему, як кришку столу.

Виявилося, що Нібіру не просто одне небесне тіло, а ціла система планет і супутників, пов’язаних гравітаційною взаємодією. Вплив, який чинить Нібіру, перебуваючи на далеких підступах до Землі, вже досить значний.

Богослови та багато дослідників Нібіру вважають планету якимсь божественним знаком. Коли міфічна планета наблизиться, на Землі повсюдно почнуться глобальні катаклізми: виверження вулканів, землетруси і повені.

Однак у NASA хоч і підтвердили наявність дев’ятої планети, але вчені не пов’язують її з Нібіру. А всі побоювання з приводу Планети X вважають необґрунтованими здогадками.

Нагадаємо, що першим, хто заявив про існування Нібіру, став відомий письменник і дослідник Захарія Сітчин. Згідно його гіпотез, раз в 3600 років (з-за витягнутої орбіти) Нібіру тісно зближується із Землею, для людей іноді це закінчується різким технологічним стрибком або вимиранням.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button