Екологія

Плата за в’їзд в центр Лондона для старих автомобілів збільшується майже вдвічі

Введення плати стимулює громадян відмовитися від використання екологічно «брудних» автомобілів.

Плата за въезд в центр Лондона для старых автомашин увеличивается почти вдвое

З 23 жовтня власникам автомобілів з будь-яким екологічним стандартом, введеним раніше стандарту Euro 4, доведеться додатково оплачувати за в’їзд в центр міста ?10 ($13,2). Причому цей екологічний збір, іменований T-Charge, необхідно вносити щоденно, на відміну від збору за створення автомобільних заторів у центрі столиці – Congestion Charge – вартістю ?11,5 ($15,2), який стягується по буднях.

Таким чином, вартість виїзду в центр Лондона в період з понеділка по п’ятницю на екологічно чистому автомобілі буде обходитися в ?11,5, а на екологічно «брудному» – у ?21,5 ($28,3), в той час як у вихідні дні та свята для першої категорії машин поїздка буде безкоштовною, а для другої буде коштувати ?10.

“Будучи мером, я налаштований на прийняття термінових заходів щодо сприяння очищенню смертоносного лондонського повітря. Необхідно вирішити проблему кризи здоров’я населення, з якою стикається Лондон і яка призводить до передчасних смертей тисяч людей, викликаних забрудненням повітря,” – заявив мер Лондона Садок Хан, чиї слова наводить агентство Press Association.

Градоначальник також зазначив, що введений мерією додатковий десятифунтовий збір повинен спонукати автомобілістів відмовитися від використання екологічно «брудних» автомашин. Цей збір є одним з кроків у напрямку реалізації прийнятої за ініціативою Хана програми створення в Лондоні зони з вкрай низькими обсягами шкідливих викидів в атмосферу, яка може з’явитися у британській столиці вже в 2019 році.

Екологічний стандарт Євро 4, який регулює вміст шкідливих речовин у вихлопних газах, був введений в Європейському союзі в 2005 році. До нього, починаючи з 1988 року у країнах європейського співтовариства існувало ще чотири стандарти, які йшли на зміну один одному – Euro 0, Euro 1, Euro 2 і Euro 3. Саме автомобілі з цими чотирма стандартами і будуть піддано новому збору, повідомляє ecoportal.su

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button