Авто

Great Wall запустить новий суббренд автомобілів (фото)

У корпорації Great Wall розповіли про те, як буде розвиватися преміальний бренд Wey в 2021 році. Основним двигуном продажів в компанії вважають Mocha. Але головна новина стосується автомобілів бренду Tank. Його вирішено просувати як окрему марку.

На фото: позашляховик Tank 300 став первістком нового суббренда Great Wall.

Кросовер має вийти на ринок протягом 2021 року і зайняти роль флагмана в модельному ряду, повідомляє видання Autohome. Передня частина автомобіля зроблена в новій стилістиці бренду. Однак корма зберегла впізнавані для автомобілів марки риси. Одним з нововведень можна назвати матричні фари спереду і ззаду. Інтер’єр кросовера повністю новий, і, що найголовніше, оригінальний. Сам салон виконаний в стилістиці концепту Wey-S.

Wey Macchiato
На фото: кросовер Wey Macchiato.

Кросовер оснащується бензиновою турбочетвіркою E20N об’ємом 2,0 літра. Віддача двигуна становить 214 кінських сил. Потужність, в порівнянні з його предком в особі VV7, зменшилася. Однак, за заявою виробника, скоротилася і витрата палива, який тепер дорівнює 7,5 л / 100 км. Силова установка агрегатується з 9-ступінчастим роботом. У гібридному варіанті з цією зв’язкою стикується електромотор, який, напевно, вбудований в коробку передач. Про його потужність поки нічого невідомо. Витрата палива гібридної версії становить 1,4 л / 100 км. Про повний привід не повідомляється.

На підмогу старшої моделі протягом 2021 року також ще прийде друга модель цієї лінійки – компактний кросовер Wey Macchiato. Зовні автомобіль буде дуже схожий на флагмана. Основні відмінності торкнуться тільки бамперів і силуету кузова.

Wey Macchiato базується на гібридній платформі Lemon Hybrid DHT. Силовою установкою тут виступає атмосферний 1,5-літровий двигун потужністю 102 кінських сили. Він працює в парі з інтегрованим в коробку передач електродвигуном. Силова установка отримала кодову назву DHT100, її сумарна потужність становить 192 кінських сили. Як і у випадку з флагманом, про повний привід не повідомляється.

tank модельний план
На фото Autohome: модельний план суббренда Tank.

Несподіваною звісткою виявилося рішення GWM вивести новий позашляховик Wey Tank 300 в окремий бренд. Автомобіль базується на платформі GW P01, на якій також побудований новий Haval H9. За словами виробника, ця платформа розроблялася протягом 5 років, в неї було інвестовано близько 20 млрд юанів (близько 3 млрд доларів). Гроші були витрачені в тому числі на дослідження і розробку шасі, кузова, силової установки та електронної архітектури, в цілому розроблено 425 базових модулів. Плюс до цього 105 модулів для балочної рами, подвійної поперечної незалежної і задньої незалежної підвісок.

Корпорація задумала випустити на цій платформі цілу лінійку автомобілів. У планах три напрямки – позашляховики, MPV і пікапи. У класі позашляховиків будуть представлені дві середньорозмірних і одна велика модель. Клас MPV порадує нас двома автомобілями. А лінійка пікапів буде представлена одним середнім і двома великими «Танками».

Wey Tank 300
На фото: позашляховик Wey Tank 300.

Поки що майбутній незалежний бренд буде представлений тільки моделлю Tank 300, який позиціонується в якості середнього позашляховика. Наступним етапом стане поява другого позашляховика середнього класу, який буде називатися Tank 600. Флагманом стане великий Tank 900

Після здобуття незалежності Tank буде продаватися паралельно з преміальним Wey. Таким чином Wey остаточно сформується як бренд міських кросоверів, а Tank відповідатиме за суто позашляхові моделі. Однак в ієрархії GWM передбачається, що Tank буде позиціонуватися нижче, ніж Wey. У будь-якому випадку вже зараз можна спостерігати народження нової автомобільної імперії, яка в майбутньому може стати сильним конкурентом Geely.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments