Авто

У 2020 році з’являться бездротові зарядники для електромобілів

Видання CNET повідомляє, що виробники електромобілів представлять кілька версій бездротових зарядних пристроїв для електромобілів. Однак журналісти не впевнені, що вони стануть популярними серед водіїв.

У 2020 році виробники автомобілів випустять бездротові зарядні пристрої для електромобілів на основі загальноприйнятого стандарту, повідомляє CNET. Як повідомляють журналісти, ці зарядні пристрої будуть працювати так само, як і бездротові зарядні пристрої для смартфонів. Для цього потрібно поставити електромобіль на спеціальний майданчик, і він почне заряджатися без проводів.

Виробники хочуть зробити зарядку електромобілів максимально простою для споживачів та стандартизувати майбутні місця бездротової зарядки як у громадських місцях, так і в будинках. Для цього Товариство автомобільних інженерів розробило стандарт (SAE J2954), який, за даними CNET, знаходиться на завершальній стадії розробки.

Німецький автовиробник BMW вже продемонстрував бездротовий піддон для зарядки, який власники можуть розмістити на підлозі свого гаража. Коли в автомобіля вимикається запалювання, колодка починає заряджати машину автоматично.

Автори CNET не впевнені, що бездротова зарядка стане популярною. Влада повинна буде переконатися, що додаткові витрати на установку громадських бездротових зарядних станцій вартують інвестицій — особливо в доповнення до існуючих витрат на установку звичайних зарядних станцій.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button