Авто

Китай став найбільшим у світі ринком «зелених» автомобілів

КНР займає лідируючу позицію як по виробництву і продажу екотранспорту, так і за кількістю зданих в експлуатацію зарядних станцій для електромобілів.

Китай стал крупнейшим в мире рынком «зеленых» автомобилей

Виробництво подібних автомобілів в КНР зросла до 507 тис. у минулому році до 10 тис. в 2011 році. За даними міжнародної консалтингової фірми Roland Berger, у другому кварталі цього року Китай став світовим лідером за індексом розвитку галузі електромобілів.

Зростання виробництва і продажів електромобілів у країні обумовлене дуже швидким розвитком технологій. Наприклад, п’ять років тому заряду акумулятора вистачало максимум на 100 кілометрів, а зараз автомобіль може проїхати без підзарядки до 300 кілометрів. При цьому собівартість знизилася приблизно на 50%.

За інформацією Китайського автомобілебудівного технічного та дослідницького центру, в даний час більше 200 підприємств займаються розробкою технологій для автомобілів на нових джерелах енергії. В їх число входять не тільки основні виробники автомобілів в країні, але і інтернет-компанії та оператори зв’язку.

Зокрема, один з найбільших в світі мобільних операторів China Mobile заявив про готовність до надання послуг по створенню інтелектуальних автомобілів, підключених до інтернету (Intelligent Connected Vehicle, ICV).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button