Людина

Хірург Микола Амосов склав 6 правил для збереження здоров’я на довгі роки

Видатний хірург і вчений Микола Амосов склав 6 правил для збереження здоров’я на довгі роки. Примітно, що одна з них закликає пацієнтів «не звертатися до лікаря надто часто».

Хирург Николай Амосов составил 6 правил для сохранения здоровья на долгие годы

Автор новаторських методик в кардіології та торакальної хірургії на власному прикладі довів дієвість системного і відповідального підходу до здоров’я. Перше правило доктора медицини полягає в дотриманні режиму обмежень і навантажень». Дана рекомендація передбачає здорове харчування зі зменшенням кількості жирів і регулярні тренування. Людині необхідно уважно стежити за своєю вагою, яка не повинна перевищувати показник за формулою: «зріст – 100 = норма кг».

Крім того, Микола Амосов зазначив, що завдання лікарів – вилікувати, а завдання пацієнта – попередити і не допустити захворювання. Ця істина не належить до хвороб, на розвиток яких вплинути неможливо. Вона передбачає, що людина самостійно повинна докладати сили для збереження свого здоров’я.

Подібний сенс несуть ще два ключових правила: 1 – знайти «правильного» лікаря та 2 – не звертатися до нього занадто часто. Він повідомляв, що не варто зациклюватися на здоров’я і за будь-якої уявної причини «бігти» в лікарню. Водночас не потрібно нехтувати явними симптомами й шукати «свого» медика, навіть якщо доведеться обійти кілька клінік.

Микола Амосов завжди підкреслював важливість психо-емоційного стану та можливість самовиліковування при правильному настрої, бо «найчастіше лікують не таблетки, а воля»

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»