Людина

Денний сон сприяє поліпшенню пам’яті дитини

Провідні фахівці з університету Бохума та університету Шеффілда провели унікальний експеримент, який довів наявність взаємозв’язку між денним сном і здатністю дитини до навчання.

14-01-15-foto-600x337-1 (2)

Повідомляється, що група дослідників вивчала поведінкові навички малюків у віці від 6 до 12 місяців. Зокрема, експерти аналізували вміння дитя грати з маріонетками, що надягаються на руку. Після цього, респондентів розділили на 2 групи. Перша категорія протягом наступних 4:00 спала, а друга – дрімала менше 30 хвилин. Потім, добровольців попросили повторити те, чому їх навчала команда медиків.

Читайте також: Семирічні діти брешуть також переконливо, як і дорослі

З’ясувалося, що ті хлопчики і дівчатка, які спали після уроку, змогли краще запам’ятати інформацію, ніж інші учасники дослідження. Вчені вважають, що процес сну має вкрай важливе значення для здоров’я маленької дитини. Більш того, на думку лікарів, найкраще малюки запам’ятовують ті чи інші відомості перед тим, як лягають спати.

Автор наукового проекту, Дерк-Ян-Дейк, зазначає, що в певні періоди життя сон має більше значення, ніж прийнято вважати. Професор стверджує, що необхідно провести ще кілька лабораторних випробувань для того, щоб вплив сну на організм дитини було повністю доведено.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button