Авто

Головні причини стуку в двигуні автомобіля

Якщо ви зіштовхнулися з тим, що при запуску двигуна чутно стукіт – це може бути початок розвитку досить неприємного сценарію, тому не варто нехтувати відвідуванням автомайстерні! Коли ви чуєте підозрілий шум, дзвін чи будь-які інші звуки з-під капота, як при запуску авто, так і при гарячому двигуні, потрібно негайно звертатися на СТО «Масленка». Можливостей того, що могло статися, досить багато, і перш за все тут варто провести правильну діагностику.

Причини стуку в двигуні

У разі, коли стукає двигун авто на холодну і тільки на початку роботи, то ми маємо справу з одним з цілком позитивних варіантів розвитку ситуації. А ось коли з-під клапанної кришки регулярно доноситься металевий шум, то, швидше за все, можна говорити про поломку штовхачів гідросистеми.

Це може бути викликано надмірно тривалою перервою в заміні масла, або використанням невідповідного його виду, зазвичай неякісного, купленого за дуже низькою ціною. Результатом такої поломки неодмінно буде заміна штовхачів і, можливо, ще деяких дрібних деталей.

Інший, менш вигідний варіант – це коли причиною стукоту клапанної кришки є пошкоджений распредвал, а точніше кулачки, що відкривають клапани. Ціна нової деталі набагато вище, ніж її реставрація, саме тому важливо щоб грамотні фахівці ретельно оглянули авто, оцінили поломку і винесли свій вердикт на рахунок того, що потрібно робити далі.

Якщи ви помітили, що цокає двигун на гарячу, то це може свідчити про наявність тріщин в поршневих пальцях чи спідниці поршня, а також при збільшенні зазорів між деталями.

Пошкодження самих втулок також викликають нехарактерний звук двигуна. Це, як правило, глухі або приглушені стуки, які виходять як від холодного, так і від теплого мотора. Особливо чітко їх чути тоді, коли ви додаєте газ, а коли прибираєте ногу з педалі – звуки припиняються. У будь-якому випадку потрібно перевірити кожен з цих елементів.

Що робити при стуках в двигуні?

Якщо ви чуєте стукіт, шум, дзвін у двигуні або дивні удари – поспішіть негайно звернутися в автосервіс і віддати машину на діагностику. Серед широкого спектру несправностей, які можуть торкнутися вашого авто, є безліч таких, які усуваються швидко і не тягнуть за собою додаткових витрат. Але в разі якщо ви упустите своєчасну заміну, то ризикуєте в подальшому отримати серйозну проблему, вирішення якої обійдеться аж ніяк не дешево.

Грамотні механіки сто на проспекті Григоренка допоможуть у вирішенні будь-яких проблем. Використовуючи сучасне обладнання та застосовуючи набуті знання та навички наші спеціалісти проведуть комплексне діагностування та максимально швидко допоможуть відновити нормальну роботу двигуна вашого авто.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments