Авто

Стала відома вартість нового електрокара Mazda MX-30

Стала відома вартість нового електрокара Mazda MX-30. Модель з’явиться на ринку Великобританії на початку 2021 року в спецсерій First Edition.

Стала известна стоимость нового электрокара Mazda MX-30

Модель поки не поставлена на попереднє замовлення. Новинка отримала цінник в 27 тисяч британських фунтів стерлінгів. Тираж Mazda MX-30 в специфікації First Edition складе 500 одиниць, тому шанувальникам бренду у Великобританії доведеться поспішити з купівлею після появи моделі на ринку. Новинка створювалася як демонстрація високих технологій Mazda MX-30. З цієї причини електрокари оснащені розширеним списком базового обладнання.

Покупці можуть отримати водійське крісло з електричним регулюванням по восьми напрямках, віртуальною приладовою панеллю, рульове колесо зі шкіряною обробкою, сучасною системою медіа та іншими опціями. В обробці інтер’єру застосовувалася екошкіра і тканина, а дверні ручки виготовлені з міцної пробки. Для цього використовувалася кори природно повалених дерев. Двигуна використовує силовий вузол на 141 к. с. Запас ходу забезпечує літій-іонний акумулятор ємністю 35,5 квт/г. Повна зарядка батареї дозволяє подолати близько 200 км. Розгін до 100 км/год займає у авто 8-10 с, тоді як максимальна швидкість обмежена відміткою в 160 км/год.

Натхнення: actualnews.org


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button