Авто

Honda першої в світі анонсувала запуск автономних машин третього рівня

Компанія Honda заявила про масове виробництво автономних автомобілів третього рівня. Вони будуть оснащені датчиками, які дозволять машинам самостійно переміщатися по завантажених швидкісним шосе.

Японська компанія Honda заявила, що вони стануть першими у світі виробниками, які будуть масово випускати автономні автомобілі третього рівня з сенсорною панеллю. Це дозволить транспорту рухатися в умовах перевантаженого руху на швидкісних автомагістралях.

Компанія планує почати продажі Honda Legend, оснащеного новим автоматичним обладнанням для водіння, до кінця березня 2021 року. Раніше про плани зі створення автономних автомобілів третього рівня заявляла компанія Alphabet Inc., дочка Google.

«Ми очікуємо, що нові автономні автомобілі будуть відігравати велику роль в скороченні кількості дорожньо-транспортних пригод, забезпеченні транспорту для літніх людей і поліпшення логістики», – відзначило японське Міністерство землі, інфраструктури, транспорту та туризму.

Існує шість рівнів автономності транспортних засобів – на початковому етапі вони мають прості функції, такі як круїз-контроль, а на найвищому рівні машині не потрібна допомога в управлінні, в тому числі й педалями газу та гальма.

Зараз на дорогах загального користування тестують автомобілі другого рівня – вони можуть частково контролювати свою швидкість і кермове управління, але потребують водія, який може перехопити навігацію в будь-який момент.

У липні 2020 американський виробник електромобілів Tesla заявив, що він «дуже близький» до досягнення п’ятого рівня автономного водіння.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button