Авто

Ракетні прискорювачі SpaceX впровадили в концепт-кар Tesla Roadster (фото+відео)

Дизайнер використовував ракетні прискорювачі SpaceX для створення концепт-кара Tesla Roadster.

Ідея гіперкара Tesla SpaceX Model R належить Максу Шнайдеру, молодому автомобільному дизайнеру, який живе в Японії. Interesting Engineering назвав концепт одним з найбільш інтригуючих фан-проектів.

Концепт гіперкара дає зрозуміти, що станеться, якщо ідея Ілона Маска про використання ракетних прискорювачів в автоіндустрії буде реалізована. Макс Шнайдер використовував впізнаваність бренду SpaceX для створення екстравагантного ракетного електромобіля з відмітними особливостями і можливостями марки Tesla.

Tesla SpaceX Model R Hypercar. Фото: Courtesy of Maximilian Schneider

Максимальна швидкість Model R становить 467 км/год при короткочасних пікових навантаженнях і 526 км/год — для більш «жорсткого» гоночного варіанту. Він приводиться в рух екологічно чистим рідким водневим паливом.

Автомобіль відрізняється високим ступенем змінної притискної сили завдяки унікальним підсилювачам над кожною віссю. Нагадаємо, притискна сила – аеродинамічна сила, що притискає автомобіль до дорожнього покриття. Ця сила покращує зчеплення покришок автомобіля з дорогою і тим самим покращує його маневреність, гальмування і розгін. Згідно з концептом, вуличні версії Model R розганяються до 100 км/год за 1,9 секунди.

Завдяки надзвичайно просунутій компоновці загальна вага “зарядженого” автомобіля становить приблизно всього 2 170 кг. Передбачуваний запас ходу Model R становить 510 км при максимальній потужності 115 кВтг.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments