Авто

Mercedes буде закуповувати кобальт і літій, які не шкодять планеті

Mercedes задумалася про шкоду видобутку кобальту і літію – тепер вони будуть закуповувати тільки ті матеріали, які не погіршують стан навколишнього середовища. У майбутньому компанія хоче замінити їх «зеленими» аналогами.

Компанія Mercedes-Benz оголосила про те, що найближчим часом вона перейде на поставку кобальту і літію для батарей з сертифікованих гірничодобувних підприємств – так вони хочуть скоротити шкідливий вплив на навколишнє середовище. У майбутньому німецький автовиробник планує повністю відмовитися від використання кобальту, знайшовши заміну серед екологічно чистих аналогів. Зокрема, Mercedes-Benz буде стежити за дослідженнями «зелених» елементів для батарей.

У найближчі два роки компанія вивчатиме ситуацію з видобутком кобальту і літію в різних країнах і працювати з місцевими організаціями для зменшення шкоди планеті й поліпшення прав робітників. Стандарт відповідального ведення робіт Mercedes пропагуватиме відповідальне ставлення до ресурсів – компанія сподівається, що інші автовиробники підтримають їхню ініціативу. У разі, якщо їм не вдасться виправити ситуацію на місцях, то вони припинять кілька ланцюжків поставок.

«Надалі ми будемо працювати тільки з тими постачальниками, які згодні виконувати наші вимоги – зазначив Маркус Шефер, член правління компанії. – Тим самим ми прокладаємо шлях до чистої сировини, від якої можуть виграти й інші учасники ринку».

Компанія також планує почати свої дослідження для виробництва батарей без кобальту. За попередніми даними, до складу нових батарейних блоків нового покоління можна включити на 10% менше кобальту в міру того, як з’являться нові суміші. Mercedes планує співпрацювати з Tesla, вони також хочуть використовувати менше шкідливих матеріалів у своїх автомобілях.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button