Різне

Хороша система кондиціонування в ресторан

cooper&hunter_CH-S09PL-R_250З розвитком цивілізації відвідувачі стають все вимогливіше та вимогливіше. І якщо у людини є невеликий ресторан, в який вона вклала свою душу, то з кожним роком потрібно покращувати сервіс, придумувати нові страви, організовувати заходи, запрошувати хороших музикантів.

Окреме місце в цьому переліку займає клімат закладу. І це зовсім не в переносному сенсі. Так уже склалося, що ресторан стоїть недалеко від дороги, а з побудовою нової магістралі довелося зовсім по-іншому підійти до питання очищення повітря. І тут як не можна до речі були послуги компанії «Кіевкомфорт». Їх кондиціонери варті уваги. І справа тут не в техніці, а в підході людей до своєї роботи.

На сайті kievkomfort.com.ua є вся важлива інформація для того, щоб вибрати товар. Мало того, співробітники магазину особисто в невеликому відео пояснюють особливості тих чи інших приладів. Дуже багато уваги приділено додатковій комплектації. Ось конкретний приклад – кондиціонери cooper & hunter. Це відмінна американська фірма, що славиться якістю своєї продукції.

Головною її відмінністю від сотень інших аналогів є те, що тут використовуються тільки кращі комплектуючі. Найвідоміші світові бренди Mitsubishi, Toshiba, Matsushita стали партнерами Cooper & hunter. Перераховані тільки що японські компанії поставляють в новий світ першокласні компресори, здатні працювати практично безшумно.
Окремої згадки заслуговує сервіс. Досвідчені менеджери готові надати консультацію і допомогти у виборі додаткових фільтрів, саме тих, які будуть очищати повітря від шкідливих мікроорганізмів. Природно, що доставка і монтаж здійснюються експертами.

Вибір товарів просто величезний. При бажанні можна замовити продукцію практично будь-яких брендів. Проте після невеликого аналізу було вирішено придбати все ж кондиціонери cooper & hunter через функціональність начинки та інших важливих параметрів, ось основні з них:
• додаткові фільтри;
• безшумність;
• висока потужність.

Якщо ж говорити про конкретику, то в ресторані зараз встановлена ??мультіспліт система. Це дуже цікаве рішення, яке є оптимальним вибором для роботи в промислових цілях. До одного контрольного зовнішнього блоку за допомогою комунікацій приєднуються внутрішні панелі. В результаті вдається заощадити як на вартості, так і на просторі, та й вигляд зовні більш естетичний. Детальніше про особливості магазину, а також акції та знижки можна дізнатися тут http://www.kievkomfort.com.ua/split_systems_cooper&hunter.php. Великий вибір і безліч корисної інформації гарантовано.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments