Технології

Hyperloop TT планує побудувати 10-кілометрову трасу в Абу-Дабі

Компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) оголосила, що планує побудувати 10-кілометрову трасу Hyperloop в Абу-Дабі, столиці ОАЕ. Очікується, що будівельні роботи розпочнуться в наступному році.


Надалі компанія сподівається розширити трасу для з’єднання Абу-Дабі і Дубаю.

Нещодавно Hyperloop Transportation Technologies (Hyperloop TT) оголосила про плани по будівництву двох тестових треків у Франції. Тепер же компанія повідомила, що планує побудувати 10-кілометрову трасу Hyperloop в Абу-Дабі, столиці Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ). Про це повідомляє портал New Atlas.

HTT уклала угоду з девелоперською компанією Aldar Properties PJSC, в рамках якого буде побудована траса, а також центр досліджень і розробок та туристичний комплекс. Траса Hyperloop буде розташовуватися неподалік від місця проведення виставки Expo 2020 (виставка буде проходити в Дубаї) і Міжнародного аеропорту Аль-Мактум, на кордоні між еміратами Абу-Дабі і Дубай.

Надалі HTT сподівається розширити 10-кілометрову ділянку Hyperloop для з’єднання Дубая і Абу-Дабі, а потім — до Ер-Ріяда, столиці Саудівської Аравії. Термінів для такої системи Hyperloop компанія не назвала, однак сподівається, що перша, 10-кілометрова ділянка буде працювати на виставці Expo 2020.

Концепція Hyperloop була запропонована Ілоном Маском в 2012-2013 рр. Вона передбачає рух пасажирських і вантажних капсул по вакуумних трубах з дуже високою швидкістю. На даний момент ідею втілюють в життя кілька компаній, в їх числі — SpaceX, Virgin Hyperloop One і Hyperloop Transportation Technologies.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button