Технології

The Badger — сонячна батарея з захистом від води

Вирушаючи в похід, чому б не взяти з собою зарядний пристрій у вигляді сонячної батареї? Є відмінна пропозиція – The Badger з інтерфейсом USB, створений інженерами Brown Dog Gadgets. Ґаджет досить компактний, міцний і не боїться води завдяки підтримці стандарту IP65. Тому, якщо ви потрапите під дощ або упустите батарею у водойму, побоюватися за його працездатність не варто – вода пристрою не зашкодить.

Крім того, The Badger можна використовувати в якості захисного чохла для смартфонів і планшетів. Корпус новинки відповідним чином складається. Підзарядка здійснюється за допомогою інтерфейсу USB, який також захищений від попадання води. Для тих, хто використовує декілька ґаджетів, передбачений хаб на три порти.

[ads2] Автори проекту не стали обмежувати силу струму — процес відбувається досить швидко. У комплекті з новинкою поставляється спеціальний прилад, який демонструє напругу і силу струму в режимі реального часу, а також додаткові акумулятори, які дозволяють не залишитися без енергії в темний час доби.

Зараз Brown Dog Gadgets збирає кошти на масовий випуск прототипу. Проект вже набрав необхідну для початку виробництва суму, тому реліз пристрою відбудеться в липні поточного року. Вартість самої простої версії батареї становить $70.

Джерело: kickstarter.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button