Відео

Як буде виглядати Земля без людей?

Відео, яке моментально стало вірусним, показує значні зміни, які відбудуться з навколишнім середовищем, якщо з лиця Землі зникнуть люди.

Через кілька годин після зникнення людства по всьому світу почне відключатися електрична енергія. Міста поринуть у темряву. Світло згасне, коли на енергостанціях, що працюють на викопному паливі, закінчиться сировина, а сонячні панелі не будуть поглинати енергію сонячної радіації, тому, що покриються пилом. Однак більшість гідроелектричних станцій, наприклад, гребля Гувера в Чорному каньйоні, продовжать працювати і без людей.

Через два або три дні підземні залізничні системи по всьому світу затопить вода, адже насоси, які її викачують, зламаються.

Через 10 днів помруть від голоду домашні тварини, які залежать від людей. Мільярди курей, свиней, голів великої рогатої худоби загинуть. Собаки зіб’ються в зграї і будуть полювати за дрібними тваринами.

Через кілька місяців відбудеться серія ядерних вибухів, бо охолоджувальна рідина на атомних станціях повністю випарується.

Через рік на Землю з орбіти почнуть падати супутники.

Через 25 років три чверті великих міст покриє рослинність. Міста в пустельній місцевості, наприклад, Лас-Вегас і Дубай, поступово засипле піском.

Зарослі рослинами міста привернуть травоїдних тварин. За ними підуть хижаки, і з часом у містах будуть бродити величезні зграї тварин.

Будівлі, вежі і мости з металу почнуть розвалюватися через корозію.

Будуть і позитивні сторони. Повітря у великих містах стане чистіше, і покращиться видимість.

Через 10 тисяч років єдиним свідченням того, що людська цивілізація колись існувала, залишаться будови з каменю — єгипетські піраміди і Велика китайська стіна.

З яких причин може загинути людство? Через раптову епідемію, яка почнеться, якщо створений вченими вірус «втече» з лабораторії в навколишнє середовище. Удар астероїда або виверження супервулкана можуть значно змінити світ, ставши причиною низьких врожаїв і голоду. Ядерна зима, яка послідує за ядерною війною або ударом величезного астероїда, може також стерти людство з лиця Землі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button