Поради

Як дізнатися температуру комп’ютера

Під температурою комп’ютера мається на увазі температура елементів, що входять до його складу. Як правило, це процесор, відеокарта і вінчестер. Температура елементів комп’ютера безпосередньо впливає на продуктивність, тому стежити за показниками перегріву дуже корисно. До того ж постійний перегрів комплектуючих є ознакою неполадок і швидкого виходу ПК з ладу.

1. Виберіть спеціальну програму. Іноді, але далеко не завжди, інформація про температуру процесора доступна через BIOS. Але щоб постійно не перезавантажувати систему, легше встановити сторонню програму-аналізатор. Серед лідерів значно виділяється софт під назвою AIDA64. Хоча програма платна, але в ній передбачений період вільного використання в 30 днів.

[ads2]

2. Встановіть програму на комп’ютер. Завантажити даний софт можна з офіційного сайту. Як і у випадку з будь-яким іншим софтом для Windows, завантажений пакет потрібно запустити і, дотримуючись інструкцій, провести установку в потрібне місце на комп’ютері.

3. Після завершення процесу установки потрібно відкрити програму і перейдіть в пункт «Комп’ютер». Програмне забезпечення від AIDA64 є універсальним монітором, за допомогою якого можна дізнатися велику кількість відомостей про систему. Але так як вам необхідно дізнатися температуру комп’ютера, то слід знайти меню «Датчики». У другому меню зверху розташовується меню, в якому доступні дані по температурі ядра системи, процесора, відеоадаптера та жорсткого диска.

4. Якщо в системі встановлені два ядра (двоядерний процесор), то значення температури у вкладці програми AIDA64 будуть показані для кожного окремо. За замовчуванням значення температур показані відразу в Фаренгейтах і Цельсіях. Значення округлені до цілих величин. Це пов’язано насамперед з високою часткою похибки.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button