Поради

Як перевірити пральну машину

В момент купівлі пральну машину складно перевірити на працездатність. Для цього необхідно підключити до системи водопостачання та водовідведення, що неможливо здійснити в магазині. Тим не менше, існують методи, які допоможуть виявити несправність. Розглянемо їх більш докладно.

01-07-15-foto-600x400-1 (3)

1) Зовнішній вигляд. Уважно огляньте вподобану модель пральної машини. На ній не повинно бути ніяких пошкоджень або подряпин. Понатискайте на клавіші, покрутіть ручки, відкрийте і закрийте люк – все повинно працювати. Якщо з першим пунктом буде все гаразд, зверніть увагу на інші, не менш важливі деталі.

[ads2] 2) Транспортні болти. Вони розташовані на задній стороні пральної машини. При їх відсутності краще відмовитися від покупки. Візьміть інструкцію з використання обраної моделі і перевірте, скільки болтів повинно знаходитися, і в яких місцях вони розташовані. Потім подивіться, чи рівно закручені болти. Якщо вони трохи нахилені, швидше за все, техніка зазнавала удару, внаслідок чого бак змістився в бік. Він міг просто потріскатися і зламатися.

3) Ніжки. Нахиліться і подивіться, чи має обрана модель регульовані ніжки з контргайками (чотири штуки). Покрутіть кожну ніжку і переконайтеся, що вони рівні. У деяких випадках ніжка може бути зігнута (разом з кутом корпусу), що вказує на нещодавнє падіння. В процесі удару з ладу може вийти все що завгодно, тому краще не ризикувати і попросити іншу модель.

4) Лоток для миючих засобів. Ця деталь повинна вільно вийматися і вставати назад. На різних моделях лоток може вийматися по-різному. Попросіть продавця продемонструвати вам правильний метод і повторіть за ним. Переконайтеся, що лоток не має тріщин або інших пошкоджень. Потім огляньте отвір, з якого його дістали. Звідти не повинно виходити запаху порошку. В іншому випадку можна вважати, що модель вже була в експлуатації.

5) Шланги. Ретельно огляньте ці деталі і переконайтеся, що вони цілі. Приділіть особливу увагу зливному шлангу. Він закріплений до корпусу і приєднаний до помпи. Цей шланг є гофрованим і досить тонким, що вказує на нестійкість до пошкоджень. Що стосується заливного шланга, він знаходиться в барабані і є більш міцним, оскільки виготовлений з товстої гуми.

6) Барабан. Ця деталь має багато маленьких отворів для циркуляції води. Вони були створені шляхом пресування. Зовнішні краї цих отворів є гострими. Під час пресування може статися так, що один з гострих країв виявиться з внутрішньої сторони. В результаті після прання речі просто порвуть. Під час зварювання можуть утворитися задирки з металу, які також можуть зіпсувати речі. Для перевірки барабана вам знадобляться капронові колготки. Згорніть їх і проведіть по всій поверхні барабана. При відсутності зачіпок можна вважати, що все в порядку.

7) Перевірка працездатності. Ви можете частково перевірити вибрану модель на працездатність. Для роботи режиму «Віджим» немає потреби в підключенні до водопроводу. Внаслідок запуску буде працювати тільки помпа і барабан. Ви можете застосовувати цей метод прямо в магазині і переконатися, що конкретний режим працює справно. Але врахуйте, що якщо техніку будуть доставляти вам на будинок у холодну пору року, необхідно почекати, поки вона нагріється, і тільки потім включити.

Після придбання пральної машини почніть відразу ж використовувати її. Проганяйте її в різних програмах, бажано щодня. Таким чином, ви зможете добре перевірити роботу та визначити будь-які недоліки протягом 14 днів з моменту придбання. Якщо цей термін ще не вийшов, ви маєте право повернути пральну машину продавцю.

Натхнення: sovetclub.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button