Поради

Кращі виробники кальянного тютюну: огляд відомих брендів

У курінні кальяну важливу роль відіграє тютюн, саме від нього залежить смак, аромат та кількість диму. Для того, щоб вибрати гідний продукт, ознайомтеся з найкращими виробниками, які представлені на українському ринку.

Тютюн 4-20

Український бренд курильних сумішей для кальяну 4:20 розпочав своє виробництво у 2017 році з однієї лінійки з кількома смаками. Після перших поставок виробник прислухався до побажань споживачів, зробив висновки та наступні партії становили лише краще. Згодом з’явилася лінійка Light Line, яка відрізняється невеликим рівнем вмісту нікотину для щоденного покуру. Бренд не стоїть на місці й постійно розвивається, так нещодавно з’явилися заправки для кальяну з нової лінійки Dark Line з високим рівнем вмісту нікотину.

Тютюн 5IVE

Це український продукт, який виготовляється із якісної закордонної сировини. Сам продукт відрізняється високою якістю виконання, на ринок він вийшов одразу у двох лінійках. Лінійка Hard – відрізняється високим рівнем фортеці, для досвідчених любителів кальяну, виготовляється з тютюнового листа Burley. Лінійка Medium відрізняється середнім рівнем міцності та виготовляється з бленду тютюнових листів сортів Вірджинія Голд та Берлі.

Тютюн Arawak

Це продукт виготовлений у Домініканській республіці з тютюнового листа преміальної якості сорту Вірджинія Золота. Відрізняється своїм легким рівнем міцності та приємним смаком. Завдяки невеликому рівню вмісту нікотину продукт популярний серед новачків та дівчат. Тютюновий лист проходить обробку підкачуванням у жаровій трубі, насичується ароматизаторами та гліцерином, завдяки чому набуває унікальних смакових властивостей.

Тютюн Basio Hookah

Виробник позиціонує свій продукт як акцизний тютюн, виготовлений з тютюнового листа з низьким рівнем вмісту нікотину Вірджинія Голд. В асортименті на цей час знаходяться кілька десятків смаків з оригінальними та добре знайомими ароматами. Основна виробнича база знаходиться в Україні, також є виробництво в ОАЕ.

Тютюн Buta

Це якісний натуральний продукт, що виготовляється в Йорданії з кращої сировини, такої як преміальний тютюновий лист сорту Golden Virginia. Курильна суміш має натуральний колір, виробник не використовує барвників. Тютюн випускається у трьох лінійках. Fusion – легкий рівень фортеці. Classic – середній рівень вмісту нікотину. Dark Line – міцний продукт для справжніх поціновувачів кальяну.

Тютюн CULTT

CULTt – це продукт німецьких міксологів, який відрізняється високою якістю та чудовим смаком. Серед продуктів бренду можна знайти оригінальні мікси, які відсутні у конкурентів. Листя тютюну нарізане крупно, тому потрібно подрібнення для забиття. Рівень міцності середній, але також існує міцна лінійка.

Тютюн Daim

Продукт з відмінною нарізкою тютюнового листа Вірджинія, також у виробництві використовується мед та ароматизатори Європейського виробництва.

Тютюн Fusion

Це цікавий продукт, який відрізняється тим, що в основу сумішей для паління входить тютюновий лист Burley. Тютюн відрізняється насиченим ароматом, але невисоким рівнем жаростійкості, що властиво листям цього сорту.

Тютюн Jibiar

Продукт турецького виробництва, в основі лежить добірний тютюновий лист сорту Virginia Gold, з гарною нарізкою та чудовими смаковими якостями.

Тютюн Serbetli

Курильні суміші для кальяну цього бренду стали своєрідним брендом турецького виробництва, великий асортимент смаків та відмінна якість виконання роблять ці тютюни одними з найкращих на ринку.

Тютюн Unity

Виробляється в Україні, відрізняється яскравим оформленням упаковки та гідним продуктом усередині.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button